Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - fabian51 - 10-05-2016 08:49

Pytanko male jak tu jest z druga sub ona jest automatycznie ustawiona czy sam musze ustawic bo jak wchodze w konfiguracje to widze ze cos tam jest ustawione


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-05-2016 09:09

Drugi sub jest automatycznie ustawiony, ale można go wyłączyć lub ustawić inny program niż domyślny Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-05-2016 11:15

UWAGA

Chwilowo mamy przekroczony limit wiadomości w skrzykce PW. Do momentu, aż go nie zwiększymy (co z przyczyn technicznych chwilę potrwa), zachęcamy do kontaktu:

E-mail: [email protected]
Tel: 509 682 944
GG: 54618242
Skype: kontakt_4142


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 10-05-2016 17:02

Na początku bardzo podobało mi się zarabianie na tym serwisie naprawdę dosyć duże zarobki można było uzyskać lecz od 3 tyg zauważyłem naprawdę coś dziwnego wysoka konwersja, a mała ilość wejść = o 60% mniejsze zarobki myślałem, że to może moja nisza się wypaliła i tak chyba przez dobre 3 tyg tkwiłem w tym błędzie....
Zacząłem więc myśleć nad tym co jest przyczyną tak drastycznych spadków wejść na stronę zacząłem wchodzić w swój linki z różnych urządzeń: komórka, laptopa i zmieniać adresy ip i wiecie co się okazało, że może co 2 wejście mi zliczało... Napisałem więc do nich na czacie, że nie zlicza dobrze wejść, a oni mi na to odpisali, że oni posiadają taki system, że wykrywa to iż zmieniam adresy ip i urządzenia przez które wchodzę w link dlatego nie zlicza wejść bo system traktuje to jako jedną i tą samą osobę nieźle się przy tym uśmiałem Big Grin Pewne osoby pisały tutaj, że leady są moderowane tak są i sam to zauważyłem że nie wpadają one w losowych godzinach jak na innych serwisach mi wpadało najwięcej wieczorem leadów czasami po 5-7 l tak tutaj może 1-2 leady a czasami były dni co nic... Wniosek z tego można wyciągnąć taki że konwersja jest wysoka Smile ale kosztem ucinania wejść. Co z tego że masz wysoką konwersję ja zarobek dużo mniejszy może nie widzą tak tego osoby spamują na fb bo oni to mają tak że jak mało wejść to jeszcze większy spam zrobimy, ale osoby które działają w inny sposób to łatwiej zauważają. Na początku dają się nacieszyć, a później jest to coraz bardziej widoczne może jak wam będzie się chciało dobrze przewertować ten temat to zauważycie, że nie tylko ja to zauważyłem a parę osób z forum. Jedno co na plus jest w tym serwisie to przelewy bez limitu i jak zlecisz to przyjdzie nawet w ten sam dzień. Co mogę powiedzieć cieszcie się wysokimi zarobkami, ale do czasu bo każdego z was może czekać ucinanie wejść i leadow. Myślę że oni jadą na opinii userów chcą narobić sobie pozytywów, a jak leci dobra opinia to czas na ucinanie leadów i wejść u pewnej ilości użytkowników, ale wydaje mi się że nie robią tego odrazy dla wszystkich bo każdy by się od nich odwrócił.
Na innym serwisie mam z 70% wejść więcej też zliczają z jednego ip i uwaga konwersja o połowę niższa ale zarobki 2 razy większe więc coś tutaj chyba nie takSmile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-05-2016 17:35

@maciejos - są inne sposoby liczenia wejść niż po samym IP. Z oczywistego powodu go nie zdradzimy.

Co do moderowania leadów - już wyjaśniliśmy w tym wątku, że system nie dodaje ich w momencie zliczenia, lecz "paczkami", aby nie przeciążać serwera.

Leadów nie ucinamy, co jest chyba oczywiste Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 10-05-2016 17:45

Tylko dlaczego na innym serwisie więcej zarabiam i mam więcej wejść? Big Grin 50 zł dniówki a 20 to jest chyba różnica Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 10-05-2016 18:00

Powodów może być cała masa, łącznie ze ślepym trafem. W branży sub sms nigdy nie przewidzisz, ile danego dnia będziesz miał wejść i aktywacji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 10-05-2016 18:01

Zalezy na jakim programie zarabiasz. Co do wejsc, nie masz wlasnego licznika? Chociazby ze skracacza...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Maciejoss20 - 10-05-2016 18:16

Dokładnie ten sam program co na leadnow i to nie zależy od dnia bo widać różnice... Przerzuciłem linki w ten sam dzień i po 15 min miałem wiecej wejść jak na leadnow przez godzine....


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Toskan - 10-05-2016 18:18

Jaki?