Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-05-2016 10:19

(06-05-2016 09:32)Inquisitor napisał(a):  
(05-05-2016 21:50)Dante_/ napisał(a):  @Edit
A i jeszcze leady wpadają ciągle w tym samych sekundach tzn 0-5

Pewnie serwer odświeża dane co minutę, dlatego dostajesz w tych samych sekundach.

Dokładnie tak Smile. Żeby nie przeciążać bazę co jakiś czas robimy aktualizację, dlatego nie jest to dokładnie w tej samej sekundzie, co lead wpadł Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 06-05-2016 12:03

Coś dziwnego mi się przydarzyło lead wpadł o 6 rano, no dobra nic dziwnego bo akurat może osoba zapisała się do subskrypcji, ale nie 0 wejść i tyle. I to jest potwierdzenie na to, że leady wpadają z niezłym opóźnieniem, bo aż 6 godzin, albo moderowane.

[Obrazek: D7dDyBd.png]


Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mikey - 06-05-2016 12:13

Skoro zaliczacie nawet puste konto, to czemu nie możecie zaliczyć od razu leada po wypełnieniu oferty jak robi to przykładowo LM?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 06-05-2016 12:30

(06-05-2016 12:03)Dante_/ napisał(a):  Coś dziwnego mi się przydarzyło lead wpadł o 6 rano, no dobra nic dziwnego bo akurat może osoba zapisała się do subskrypcji, ale nie 0 wejść i tyle. I to jest potwierdzenie na to, że leady wpadają z niezłym opóźnieniem, bo aż 6 godzin, albo moderowane.

[Obrazek: D7dDyBd.png]


Mi wpadają leady pomimo zablokowanych kont na facebook'u (gdy konto jest zablokowane to znikają posty). Leady wpadają z dużo większym opóźnieniem. Mimo wszystko nadal jestem przy zdaniu, że lepsze takie leady niż żadne. Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-05-2016 12:43

Niestety za opóźnienia za strony operatorów nie możemy odpowiadać Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 06-05-2016 12:44

(06-05-2016 12:43)LeadNow napisał(a):  Niestety za opóźnienia za strony operatorów nie możemy odpowiadać Smile.

To w takim zaliczane są osoby, które mają coś na koncie. Tak to rozumiem.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 06-05-2016 12:55

Nie, to są opóźnienia Smile. Akceptujemy każdą poprawną rejestrację Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 06-05-2016 13:15

Omg, ale narzekacie.. Macie najlepszą konwersję na rynku, a czepiacie się drobnych opóźnień... facepalm


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 06-05-2016 13:23

(06-05-2016 13:15)rekki napisał(a):  Omg, ale narzekacie.. Macie najlepszą konwersję na rynku, a czepiacie się drobnych opóźnień... facepalm

lead po 6h to nie drobne opóźnienie aczkolwiek tak jak pisałem wyżej - lepszy taki lead niż żaden. Więc wszystkich do jednego "wora" nie wrzucaj, ja tam narzekać nie mogę. Mógłbym gdyby mi nic nie wpadło albo jakieś grosze. Wink

@@EDIT

Kontakt też mają świetny, były takie akcje, że nawet w weekend dostałem pomoc i odpowiedź pomimo iż informują, że pomoc jest od poniedziałku do piątku maksymalnie do godziny 22.00. ; )


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 06-05-2016 13:46

(06-05-2016 13:15)rekki napisał(a):  Omg, ale narzekacie.. Macie najlepszą konwersję na rynku, a czepiacie się drobnych opóźnień... facepalm

Możesz to odebrać jako narzekanie, ale po prostu zgłaszam tutaj takie dziwne akcje do administracji LeadNow, gdyby mi się tutaj nie podobało to bym nie zarabiał na LeadNow. Smile