Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 03-05-2016 13:29

LeadNow - Właśnie zabieram się za testy! Póki co i tak z konwersji jestem bardzo zadowolony. Big Grin


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 03-05-2016 13:34

(03-05-2016 13:29)HEI$ENBERG napisał(a):  LeadNow - Właśnie zabieram się za testy! Póki co i tak z konwersji jestem bardzo zadowolony. Big Grin

A to jest najważniejsze Smile. Druga subskrypcja to tylko taki miły bonus Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - szykiryki - 03-05-2016 13:43

A może by tak zrobić powiadomienia dźwiękowe o wpadającym leadzie? Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 03-05-2016 13:48

(03-05-2016 13:43)szykiryki napisał(a):  A może by tak zrobić powiadomienia dźwiękowe o wpadającym leadzie? Smile

Jak dla mnie to lepiej by było zlikwidowanie, albo chociaż zminimalizowanie czasu kiedy wpada lead, ponieważ ten dźwięk i tak jak dla mnie mało da, ponieważ leady wpadają nieraz z 40min opóźnieniem.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rekki - 04-05-2016 22:22

Opóźnienia w subach, z tego co kojarzę, to normalna rzecz, więc raczej ciężko będzie coś z tym zrobić. Dźwięk jest z mojego punktu widzenia, rzeczą o wiele prostszą do wprowadzenia Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 04-05-2016 23:38

(04-05-2016 22:22)rekki napisał(a):  Opóźnienia w subach, z tego co kojarzę, to normalna rzecz, więc raczej ciężko będzie coś z tym zrobić. Dźwięk jest z mojego punktu widzenia, rzeczą o wiele prostszą do wprowadzenia Wink

To nie jest normalna rzecz, na LeadMore po zapisaniu użytkownika od razu dostaję się PLN, a LM działa tak samo jak LN tzn. dostajemy PLN bez względu na to czy dana osoba zostanie obciążona.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-05-2016 09:08

Niestety, na opóźnienia nie mamy wpływu, ale czekać więcej niż kilkadziesiąt minut na leada na pewno nikomu się nie zdarzyło Smile.

O sygnał dźwiękowy prosiło nas tylu ludzi, że chyba się zdecydujemy Wink.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 05-05-2016 21:50

No jednak na leady czekam średnio ponad 30 minut tako samo mój znajomy. I wydaje mi się, że te leady są w jakiś sposób moderowane, ponieważ coś za często leady wpadają w tym samym momencie.

@Edit
A i jeszcze leady wpadają ciągle w tym samych sekundach tzn 0-5


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - HEI$ENBERG - 05-05-2016 22:05

(05-05-2016 21:50)Dante_/ napisał(a):  No jednak na leady czekam średnio ponad 30 minut tako samo mój znajomy. I wydaje mi się, że te leady są w jakiś sposób moderowane, ponieważ coś za często leady wpadają w tym samym momencie.

Zgodzę się z tym, że bardzo często wpadają leady w tym samym momencie (godzina,minuta,sekunda) czasem po 2, czasem po 4 aczkolwiek nie będę tutaj nikogo osądzał, moim zdaniem dziwny ten mechanizm i za dużo zbiegów okoliczności. Jednakże u mnie nie jest aż tak źle żebym mógł narzekać. Wink //@@EDIT Lepsze to niż żeby wcale nie wpadały.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Inquisitor - 06-05-2016 09:32

(05-05-2016 21:50)Dante_/ napisał(a):  @Edit
A i jeszcze leady wpadają ciągle w tym samych sekundach tzn 0-5

Pewnie serwer odświeża dane co minutę, dlatego dostajesz w tych samych sekundach.