Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - shiks - 12-04-2016 19:39

czy na pewno w programie upload osoba która wyśle sms otrzyma link który wpisuje się w konfiguracji?

adres pliku url udostępnionego po aktywacji - powinna dostać ten link?

bo mam zgłoszenie że nic nie dostała Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - churel - 12-04-2016 20:31

Zlicza Leady jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na koncie ? Czy zaliczy dopiero jak pieniądze się pojawią?
Nie chce mi się wertować tylu stron Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 13-04-2016 13:23

(12-04-2016 20:31)churel napisał(a):  Zlicza Leady jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na koncie ? Czy zaliczy dopiero jak pieniądze się pojawią?
Nie chce mi się wertować tylu stron Smile

Zlicza pieniądze nawet jeżeli ktoś nie ma nic na koncie. Ale oczywiście fraudy będą karane blokadą konta + niewypłacaniem, pewnie.

@Edit
Tak mi się wydaję, że zlicza


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 13-04-2016 14:02

(12-04-2016 19:39)shiks napisał(a):  czy na pewno w programie upload osoba która wyśle sms otrzyma link który wpisuje się w konfiguracji?

adres pliku url udostępnionego po aktywacji - powinna dostać ten link?

bo mam zgłoszenie że nic nie dostała Smile

Tak, dostaje Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - churel - 13-04-2016 23:37

(13-04-2016 13:23)Dante_/ napisał(a):  
(12-04-2016 20:31)churel napisał(a):  Zlicza Leady jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na koncie ? Czy zaliczy dopiero jak pieniądze się pojawią?
Nie chce mi się wertować tylu stron Smile

Zlicza pieniądze nawet jeżeli ktoś nie ma nic na koncie. Ale oczywiście fraudy będą karane blokadą konta + niewypłacaniem, pewnie.

@Edit
Tak mi się wydaję, że zlicza

Nie mam zamiaru robić fraudów Po prostu byłem ciekawy Smile Zastanawiam się po prostu czy nie wrócić do zarabiania w ten sposób


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dante_/ - 14-04-2016 22:27

(13-04-2016 23:37)churel napisał(a):  
(13-04-2016 13:23)Dante_/ napisał(a):  
(12-04-2016 20:31)churel napisał(a):  Zlicza Leady jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na koncie ? Czy zaliczy dopiero jak pieniądze się pojawią?
Nie chce mi się wertować tylu stron Smile

Zlicza pieniądze nawet jeżeli ktoś nie ma nic na koncie. Ale oczywiście fraudy będą karane blokadą konta + niewypłacaniem, pewnie.

@Edit
Tak mi się wydaję, że zlicza

Nie mam zamiaru robić fraudów Po prostu byłem ciekawy Smile Zastanawiam się po prostu czy nie wrócić do zarabiania w ten sposób

Nie ma co udawać suby to najlepsza forma zarobku, która przyniesie zyski w szybkim tempie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Mikey - 15-04-2016 23:13

Dlaczego program video na urządzeniach mobilnych nie pokazuje video tylko plik do pobrania? Dopracujcie program, bo można sporo na tym stracić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 16-04-2016 13:51

(15-04-2016 23:13)Mikey napisał(a):  Dlaczego program video na urządzeniach mobilnych nie pokazuje video tylko plik do pobrania? Dopracujcie program, bo można sporo na tym stracić.

Dziękujemy za uwagę! Weźmiemy się za to Smile!


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Dany_02 - 17-04-2016 14:17

Działa druga subskrypcja? Na 7 leadów 1 wejście na drugiego suba więc coś jest nie tak


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 17-04-2016 16:03

Druga subskrypcja działa i lecą z niej leady Smile. Na drugą subkskrypcję nikt z automatu nie wejdzie, bowiem żeby tego dokonać, trzeba świadomie klknąć w modal. Najwyraźniej większość Twoich leadów zignorowała zachętę. Zachęcam do kombinowania z różnymi parami programów; z doświadczenia wiemy, że różnica konwersji może wynosić kilkadziesiąt punktów procentowych Smile!