Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Propozycje (/Temat-Propozycje-117131)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Propozycje - hunterpl444 - 21-07-2015 07:47

Proponował bym udogodnienia takie jak ma konkurencja jeżeli chodzi o Filmy

Dany link referencyjny który umieszczam na stronie z filmami po kliknięciu u mnie w dany film przekierowuje do was i tworzy automatycznie u was w bazie link z tym samym tytułem po czym mogę modyfikować link wstawić zajawkę, komentarze. Było by to super rozwiązanie dla osób które mają kilka tysięcy filmów na stronie


RE: Propozycje - DzejkobPL - 21-07-2015 23:09

[Obrazek: 8kORtST.png]

Proponuję usunąć przy powiadomieniach GG część tekstu, przekreśloną na czerwono i zamiast niej ewentualnie wstawić nazwę programu z jakiego wpadł lead. Smile


RE: Propozycje - Kiljan - 22-07-2015 01:19

(21-07-2015 07:47)hunterpl444 napisał(a):  Proponował bym udogodnienia takie jak ma konkurencja jeżeli chodzi o Filmy

Dany link referencyjny który umieszczam na stronie z filmami po kliknięciu u mnie w dany film przekierowuje do was i tworzy automatycznie u was w bazie link z tym samym tytułem po czym mogę modyfikować link wstawić zajawkę, komentarze. Było by to super rozwiązanie dla osób które mają kilka tysięcy filmów na stronie

Możesz dokładniej opisać co masz na myśli "po kliknięciu u mnie w dany film przekierowuje do was i tworzy automatycznie u was w bazie link z tym samym tytułem po czym mogę modyfikować link wstawić zajawkę, komentarze" co znaczy dokladniej to klikniecie w film

(07-07-2015 13:22)domis napisał(a):  Wycieczkę kiedyś testowałam z pustą, wypadła średnio dość

Mi się marzy wprowadzenie postbacków, ułatwiłoby to sprawę mocno jeśli chodzi o paid traffic. Napiszę jeszcze w tej sprawie na gg, bo nie pierwszy raz to sugeruję Big Grin

A no i ostatnie - sub albo premium na inne kraje. Wiem, że jest dostępna masa ofert w sieciach CPA, ale wszystkie są na jedno kopyto. Tylko w Polsce to odbiło w inną stronę. Myślę, że na Francję i Niemcy byłoby ciężej, ale wydaje mi się, że z Singapurem, Malezją, South Africą dałoby radę to zrobić też w takim kierunku, z takimi LP jak u nas Wink

Zachęcamy do jak najszybszego opisu odnośnie postbacku, jak dokładniej tutaj to widzisz ponieważ właśnie szykujemy v2 Smile

Na chwilę obecna w fs v2 będzie:
• System bonusów za leady(ręcznie aktywowane przez użytkownika, może być aktywny tylko jeden bonus, każdy bonus działa 1h, bonusy resetowane o północy):
1. 10 leadów - 2%
2. 20 -3%
3. 50 -4%
4. 100 - 5%
5. 200 - 6%
6. 300 - 7%
7. 400 - 8%
8. 500 - 9%
9. 600 - 10%

• System kodów promocyjnych: możliwość wpisania ich w panelu użytkownika. Kody mają polegać na generowaniu w panelu admina kodów, które mogą podnieść stawkę np. na 10zł w subach na 1/2/.../24h lub wiecej(wyrazone w godzinach) tak samo w przypadku procentowego podniesienia stawki.
• Zmiana systemu poleconych: polecony może sam podpiąć się do mentora w panelu lub odpiąć(podając login), każdy kto chce mieć mentora sam ustawia ile procent od kazdego leada oddaje mentorowi, mentor u siebie musi widzieć ile procent daje mu polecający.
• Przycisk do zgłoszenia się po większą stawkę, można korzystać raz na tydzień
• Dodać możliwość bannera-rotatora z naszymi programami w panelu usera, wraz z kodami do wrzucenia na strone
• W panelu dodatkowa opcja ustawienia dodania przycisku pod polem na wpisanie kodu, w ustawieniach w panelu możliwość ustawienia 1 stawki i drugiej, czyli dla przykladu jest stawka 25zl, przycisk, jest 19, kolejny raz, jest 10 i dalej juz takiego przycisku nie ma. Max 2 dodatkowe stawki, ma to być funkcja dla premium przy tekście " nie możesz wysłać tego smsa? Spróbuj na inny numer" i wtedy ta niższa stawka

Więc jeśli macie kolejne propozycje to serdecznie zapraszam, do końca tygodnia zbieramy wszystkie propozycje, żeby wdrożyć je w v2.


RE: Propozycje - DaviD1997PL - 22-07-2015 11:04

Już nie mogę się doczekać !! Heart


RE: Propozycje - minion2 - 22-07-2015 12:22

Pisales kiljan ze skiny konwersja ogolna 10% około, najwięcej z wszystkich programów, wiec proponuje dodać program "Wygraj klucze" do skrzynek cs:go. Myślę, że podobnie by konwertował, licze na wprowadzenie


RE: Propozycje - Kiljan - 22-07-2015 13:02

Nowe programy pojawią się po v2, chcemy v2 przygotować jak najlepiej dla Was, żeby poruszanie się po serwisie było jak najprostsze i intuicyjne Smile


RE: Propozycje - minion2 - 22-07-2015 13:06

A dodacie opcje w stylu TOP 15 z możliwością ukrywania nicku? Coś jak hot****, calkiem fajna opcja Big Grin


RE: Propozycje - aero2 - 22-07-2015 14:00

Przydałaby się opcja sprawdzania zyskowności w panelu i gdy byłaby jakaś zyskowność to automatycznie podwyższyłoby nam stawkę.Smile


RE: Propozycje - Kiljan - 22-07-2015 15:41

(22-07-2015 14:00)aero2 napisał(a):  Przydałaby się opcja sprawdzania zyskowności w panelu i gdy byłaby jakaś zyskowność to automatycznie podwyższyłoby nam stawkę.Smile

Wtedy stawka by Wam spadała we wtorki, czwartki, soboty i niedziele, więc to by była lekka głupota


Odp: Propozycje - jupp82 - 22-07-2015 17:00

Wprowadzenie nizszej stawki premium jak Klint nie ma tego hajsu na koncie i moze wybrac tansza opcje mysle mija sie z celem Beda klikac az usluge za 30 dostana za 2 zeta/darmoszke/. Nie badzmy az tak pazerni na ten hajs.

Moze lepiej tak Premium za 30 zeta -nie ma kasy na koncie- klika- mozliwosc subskrybcji 3x10 zeta i automatyczna zgoda na pobranie kasy w momenie doladowania. Dzialac tak aby kasa sie zgadzala to chyba podstawa.Jest tu pułapka zmiany nr tel po subskrypcji ale chyba nie zmienia sie tak szybko numerow prywatnych.