Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny shopowy restock (20$?) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Kolejny shopowy restock (20$?) (/Temat-Kolejny-shopowy-restock-20-11713)



Kolejny shopowy restock (20$?) - Jumper002 - 11-08-2010 09:05

Cytat:Want in to a less crowded redemption? Our bonus SHOP redemptions are winning raves as a fun and easy way to redeem. Treat yourself to a summer treat in SHOP and earn 100 PTZ between today and August 16th 11.59 p.m. EDT - that's all it takes to be invited to the next bonus redemption.

Na Hallway'u Pojawiły się nowe wymogi dotyczące załapania się na kolejny shopowy restock, standardowo trzeba uzyskać 100 ptz za zakup w sklepie, ale tym razem za każdy wydany dolar dostaniemy tylko 5 ptz.
Czas na to mamy tylko do 16 sierpnia.

Jak tak dalej lockerz będzie podwajał poprzeczkę to mało kogo będzie stać na taki restock...

Są chętni do udziału w restocku? 20$ to spore ryzyko, gdyż możliwa jest także anulacja nagrody...


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Tech - 11-08-2010 09:17

Z-lister: 10$
Zwykły użytkownik: 20$

Czyli nic nie podnieśli, bo na ostatnim shopowym było tak samo Tongue

Poza tym to nie jest tak, że płacisz im kasę za nic. Przecież w shopie jest kilka w miarę fajnych produktów i jak będzie dla nas dostępny to ja raczej będę coś kupował tam Wink


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - MotorniczyTramwaju - 11-08-2010 09:57

Teraz to już nie będzie to samo. Już SHOP jest dla 11 krajów więc będzie coraz większy tłok.


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Jumper002 - 11-08-2010 11:09

lol to nie wiedzialem ze z-lisci dostaja wiecej ptz za zakup w shopie... to troszke niesprawiedliwe Tongue ja raczej nie bede wydawal 20$
a tak wogole kto z naszego forum bierze udzial w tym shopowym restocku co teraz ma byc?


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Xanthi - 11-08-2010 13:00

Ja wykupiłem udział na ten 1-szy shopowy.. zobaczymy jak będzie Smile Będzie tylko ok 3000 użytkowników na nim Big Grin


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Morfit - 11-08-2010 20:07

Ja wykupiłem dostęp do tego restocku. Nie wiem jak będzie, ale jeżeli moje 35 zł się nie zwróci to koniec z Lockerz.com


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Corleone - 12-08-2010 18:37

a na shopowym ile będzie kosztował bon PayPal 75$ ?
I czy można zrobić tak:

Zamawiam jakiś produkt, na jakąś osobę z Ameryki...
Dostaje się na restock, zamawiam PayPal 75$.
Zmieniam dane i mam gdzieś Lockerz...


RE: Kolejny shopowy restock (20$?) - Daminn - 12-08-2010 20:58

Tak robili, że zamawiali coś tylko po to żeby dostać się na restock. Imo dlatego podnieśli kwotę jaką trzeba wydać żeby się dostać na restock.