Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Taskera-Film-Admin-Magnus-11712)

Strony: 1 2 3 4 5


Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Admin - 11-08-2010 08:39

Witam, wielu z Was prosiło o pomoc przy konfiguracji taskera, kilkakrotnie pokazywałem na teamspeaku jak go skonfigurować, to samo na live, jednak rozumiem że nie każdy miał okazję się załapać.

Dlatego też został nagrany film instruktażowy, w którym krok po kroku pokaże wszystkie funkcje programu. Przy filmie pomogł mi Magnus za co z góry dziękuje.

Oto instrukcja :

[youtube]2GYj2NFjxcM[/youtube]

Link do Programu :
http://hotfile.com/dl/61348575/b66f3e4/Tasker.rar.html

Jako, iż trochę czasu Nam na to zeszło bylibyśmy wdzięczni za ściągnięcie filmu z linku który się w nim znajduje, kilka groszy wpadnie do forumowego portfela. Wersja z linku jest w 100% sprawna i kompatybilna (nie wiesza się i nie spowalnia nagrywania).

http://hotfile.com/dl/61348575/b66f3e4/Tasker.rar.html

Wersja sharecashowa nie jest dla Polaków.

Tekstową wersje konfiguracji można znaleść tutaj:
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=11493
w filmiku jednak podkreśliłem te ważniejsze kwestie.
Wiele osób używało taskera na ostatnim restocku (tłumaczyłem o konfiguracji godzine przed restockiem) dzięki niemu zgarneli to co chcieli - ipody paypale. Póki co nikt nie otrzymał anulacji nagrody, wykrycie tej wersji programu graniczy z cudem, jednak używacie go na swoją własną odpowiedzialność jak każdego innego bota.

Pozdrawiam Serdecznie
Admin


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Parada - 11-08-2010 08:56

Fajnie zrobiony poradnik, wszystko ładnie widać, na pewno każdy się już połapie co i jak Wink Jeszcze leci + za umieszczenie mojego ulubionego zespolu do filmu Big Grin


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Daminn - 11-08-2010 10:49

Wytłumaczone bardzo dogłębnie;] [+]


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Hbk - 11-08-2010 10:58

Wszystko świetne wytłumaczone. Na to czekałem, dzięki.
Pobieram z tego Waszego linka.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - misiek12m - 11-08-2010 14:42

Świetny poradnik! Tylko jest mały problem... Imię, Nazwisko i wszystkie inne dane muszą być w tym samym miejscu na restocku i symulatorze... czyli jeżeli lockerz wstawi jakąś reklamę nad formularzem, to automatycznie wszystkie pola zostaną obniżone i np. kraj będzie na wysokości imienia, imię na wysokości adresu i wszystkie dane się pomylą... alternatywą jest wybranie kraju samemu, kliknięcie w imię i dopiero wtedy nagrywanie coś takiego: [Imię] - TAB - [Nazwisko] - TAB - [Adres] itp... specjalnie zapisałem sobie w jakiej kolejności zmieniały się poszczególne pola na ostatnim restocku, ale nie mam pewności czy nie zmieni się to na następnym restocku :/


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Admin - 11-08-2010 15:15

(11-08-2010 14:42)misiek12m napisał(a):  Świetny poradnik! Tylko jest mały problem... Imię, Nazwisko i wszystkie inne dane muszą być w tym samym miejscu na restocku i symulatorze... czyli jeżeli lockerz wstawi jakąś reklamę nad formularzem, to automatycznie wszystkie pola zostaną obniżone i np. kraj będzie na wysokości imienia, imię na wysokości adresu i wszystkie dane się pomylą... alternatywą jest wybranie kraju samemu, kliknięcie w imię i dopiero wtedy nagrywanie coś takiego: [Imię] - TAB - [Nazwisko] - TAB - [Adres] itp... specjalnie zapisałem sobie w jakiej kolejności zmieniały się poszczególne pola na ostatnim restocku, ale nie mam pewności czy nie zmieni się to na następnym restocku :/

od 10 miesięcy pozycje się nie zmieniły więc .... zmiana graniczy z cudem i nie sądze byśmy na taką natrafili, zreszta zawsze można korzystać z alternatyw.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - haggard - 11-08-2010 15:24

(11-08-2010 14:42)misiek12m napisał(a):  Świetny poradnik! Tylko jest mały problem... Imię, Nazwisko i wszystkie inne dane muszą być w tym samym miejscu na restocku i symulatorze... czyli jeżeli lockerz wstawi jakąś reklamę nad formularzem, to automatycznie wszystkie pola zostaną obniżone i np. kraj będzie na wysokości imienia, imię na wysokości adresu i wszystkie dane się pomylą... alternatywą jest wybranie kraju samemu, kliknięcie w imię i dopiero wtedy nagrywanie coś takiego: [Imię] - TAB - [Nazwisko] - TAB - [Adres] itp... specjalnie zapisałem sobie w jakiej kolejności zmieniały się poszczególne pola na ostatnim restocku, ale nie mam pewności czy nie zmieni się to na następnym restocku :/

Lockerz nie wstawi reklam xD. TAB od kilku restocków przenosi w różne miejsca, na to nie można liczyć.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - misiek12m - 11-08-2010 15:34

ok, ale symulator ma te pola dokładnie w tym samym miejscu co lockerz? Bo ja na poprzednim restocku korzystałem z hotkeys, bo myślałem, że ma w troche innym miejscu :/ Ok to dzięki za info! Aha i taka mała uwaga: Jeżeli ktoś ustawi sobie teraz Taskera, a przed restockiem zmieni rozdzielczość ekranu, sam monitor itp. to pola mogą również się przenieść (chyba) i reguła niezadziała... Bo np. ta sama reguła nie zadziała na komputerze z monitorem 17'' i na laptopie o ekranie 15,3''! Tak mi się przynajmniej wydaje xD Jeżeli to nie prawda to mnie poprawcie lub usuńcie posta Tongue
Edit: Zapomniałem dodać Tongue Korzystajcie z forumowego symulatora, bo na większości są właśnie reklamy i widziałem już wiele symulatorów, gdzie pozycja okienek była zupełnie inna niż na lockerz...


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Killer - 11-08-2010 17:20

(11-08-2010 15:24)haggard napisał(a):  
(11-08-2010 14:42)misiek12m napisał(a):  Świetny poradnik! Tylko jest mały problem... Imię, Nazwisko i wszystkie inne dane muszą być w tym samym miejscu na restocku i symulatorze... czyli jeżeli lockerz wstawi jakąś reklamę nad formularzem, to automatycznie wszystkie pola zostaną obniżone i np. kraj będzie na wysokości imienia, imię na wysokości adresu i wszystkie dane się pomylą... alternatywą jest wybranie kraju samemu, kliknięcie w imię i dopiero wtedy nagrywanie coś takiego: [Imię] - TAB - [Nazwisko] - TAB - [Adres] itp... specjalnie zapisałem sobie w jakiej kolejności zmieniały się poszczególne pola na ostatnim restocku, ale nie mam pewności czy nie zmieni się to na następnym restocku :/

Lockerz nie wstawi reklam xD. TAB od kilku restocków przenosi w różne miejsca, na to nie można liczyć.

to akurat nie ma nic do rzeczy bo nie uzywamy tabulatora tylko klikamy w kazde okno po koleji.

Poradnik 1 klasa - reput pobralem program i film Smile


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - mateja11 - 14-08-2010 20:21

no w końcu jest poradnik.
Bo ja go nie ograniałem XD
A już terz kumam
Oczywiście +