Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail od rockerz lub ściema - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail od rockerz lub ściema (/Temat-Mail-od-rockerz-lub-sciema-1171)



Mail od rockerz lub ściema - pok3rak - 27-01-2010 08:47

Witam dzisiaj dostałem maila następującej treści:
Hello Lockerz Member!!

we would like to check the compliance

of your personal information and the

login and password to send the message, this form:

First Name:..........
Last Name:...........
Email:...............
Conbination:.........
Adres:...............
Tel.Number...........

You must reply!!

[email protected]

Wg mnie to jakaś ściema bo nikt nie prosi o podanie hasła i danych na maila może się mylę co o tym sądzicie??
a jeszcze dostałem maila o następującym adresie "[email protected]" <[email protected]> z tego co pamiętam @vp.pl to wirtualna polska więc chyba to ściema ktoś chciałby mi konto zapierdzielić


RE: Mail od rockerz lub ściema - Leilong - 27-01-2010 08:54

Haha, conbination, Tel.Number. Ktos sobie chyba jaja zrobił Big Grin Oczywiście nie odpisuj na pewno nie od Lockerz Tongue


RE: Mail od rockerz lub ściema - pok3rak - 27-01-2010 09:14

Też tak myślałem Wink a pewnie maila mam bo się ogłaszałem na jakiejś stronce z zaproszeniami. Trzeba uważać Wink)))


RE: Mail od rockerz lub ściema - Jeppers - 27-01-2010 10:06

myślę ,że nie potrzebny temat zobacz na ich maila ... "[email protected]" ściema nic nie wysyłaj


RE: Mail od rockerz lub ściema - Leopard - 27-01-2010 10:57

Po pierwsze adres email na onecie Smile (vp.pl), a po drugie widać po "staranności", że to nie mail od Lockerz Smile. Ludzie to naprawdę są głupi, a szukają jeszcze głupszych ^^.


RE: Mail od rockerz lub ściema - mikolaj90 - 27-01-2010 11:39

Ktoś chciał Ci na konto wejść, wysłał Tobie takiego e-mail i myślał, że się nabierzesz Wink

Tak przy okazji lockerz opublikowało newsa: Reminder: Don't ever tell anyone your password. Lockerz staff will never ask for your password!

Czyli nie podawać nikomu swojego hasła i członek lockerz także nie ma prawa o nie spytać.