Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie (/Temat-SPRZEDAM-Zarabiaj-na-transmisjach-w-internecie-117071)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - unforgivable - 03-07-2015 21:34

1. Sport to zdrowie – poradnik o zarabianiu na transmisjach sportowych (i nie tylko) w internecie
2. Autorski poradnik jak zarabiać dobrze na transmisjach w internecie + NISZE. Liczba dostępnych poradników 5.
3.
4. 350 zł
5. Priv.
6. Płatność: przelew/mBank


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - nitram - 06-07-2015 21:47

RECENZJA


W zasadzie można wszystko streścić do zdania. Poradnik zawiera informacje dotyczące zarabiania na Stream'ach, jeśli nie zarabiał do tej pory w ten sposób, to na pewno znajdzie tutaj wiele ciekawych informacji. Zaczynając na informacjach ogólnodostępnych a na sposobach dla bardziej wtajemniczonych kończąc.
Dokument zapisany w formie PDF zawiera 16 stron, a w nim znajdziemy takie informacje jak:

1. Słowem wstępu
2. SUB PREMIUM SMS/PPA?
3. Co transmitować?
4. Przygotowanie
5. Promocja
6. Dodatkowe porady
7. Podsumowanie

Wszystko dosyć dokładnie opisane, przystępnym językiem nawet dla początkujących użytkowników. Osobiście dla mnie to nic nowego, może dlatego że przerobiłem już xxx sposobów i poradników, a część informacji za darmo wyczytałem w internecie, ale początkujących ten poradnik powinien doskonale się nadawać. Tylko pytanie czy nowi użytkownicy będą mieć tyle pieniędzy żeby go zakupić ? A następnie tyle determinacji, poświęcenia i ciężkiej pracy żeby osiągnąć upragnione zarobki.

Oprócz samego poradnika dostajemy miesięcznie wsparcie autora w działaniu.






RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - fusek - 06-07-2015 22:33

O kur de. Cena jest zartem? Wydaje poradnik.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - unforgivable - 09-07-2015 16:50

Pierwsza osoba za 200 zł, nisze powoli nadchodzą!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - Lotheo - 12-07-2015 01:27

Cena nie jest żartem? Domena + hosting i ogień Smile
Przecież każdy może sobie sprawdzić na pewnych stronach, co gdzie i kiedy będzie się działo Smile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - Pink134lol - 12-07-2015 18:15

Racja, być może dobrą ideą byłoby wstawić zarobki tym sposobem z podaną ilością nakładu pracy.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - unforgivable - 17-07-2015 20:11

Przepraszam, że tak długo mnie nie było...małe wakacje Smile
Wracając do tematu, poniżej wstawiam część zarobków na transmisjach.

[Obrazek: dowod.jpg]

Wszystko zależy od niszy, jeżeli jest większe wydarzenie można zarobić spokojnie >100 PLN
Jednak poradnik opisuje działanie "długofalowe" które przynosi naprawdę miłe dla oka pieniądze Smile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - unforgivable - 26-07-2015 21:21

upp


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - unforgivable - 28-07-2015 14:42

Dostępne jeszcze 4 poradniki :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj na transmisjach w internecie - Mikey - 29-07-2015 17:11

Jakieś opinie?