Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - surfer0700 - 12-01-2016 20:40

@[Pmxq] sposób nadal aktualny? cały czas działa? Jak zarobki? nie zmniejszyły się przypadkiem? Sporo osób korzysta już z poradnika.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 13-01-2016 00:22

(12-01-2016 20:40)surfer0700 napisał(a):  @[Pmxq] sposób nadal aktualny? cały czas działa? Jak zarobki? nie zmniejszyły się przypadkiem? Sporo osób korzysta już z poradnika.

owszem, aktualny, aktualizacjami staram się odświeżać całość Smile Tak jak pisałem już wcześniej, myślę że ~50% osób ( lub nawet więcej Xpokerface ), którzy kupili poradnik nie zrobiło właściwie nic, bo nie chce się ruszyć tyłka, a prawda jest taka, że trzeba tutaj trochę cierpliwości i czasu, na pewno nic nam nie wpadnie bez choćby odrobiny zaangażowania Smile
Jest też grono ludzi którzy kontaktują się ze mną od czasu do czasu i zarabiają Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - DarkVader - 20-01-2016 10:51

Mam nadzieję, że jeszcze sprzedajesz, bo dopiero teraz ten wątek zauważyłem Xpokerface i chciałbym kupić.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-01-2016 14:55

@[DarkVader], jasne, jak co to pisz pw Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - sir.jacoo - 27-01-2016 14:40

Pmxq
wyslalem PW


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Czaq - 12-02-2016 22:01

Poradnik zakupiłem kilka tygodni temu więc wypada abym go zrecenzował jako użytkownik forum.
Serwis lub tez tematyka serwisu znana KAŻDEMU! Podoba mi się to, że autor otwarcie mówi o tym więc wiemy co kupujemy.
Co do sposobów promocji bo to właśnie oferuje autor to są dość sprytne. Aktualizacje są ale dużo nie zmieniają i zazwyczaj są związane z aktualnymi wydarzeniami z naszego życia. Minusem jest poradnik który wyszedł na dniach w strefie wtajemniczonych. Oczywiście wszystko jest tam skrócone o 80% i różni się w pewnym stopniu ale zahacza o owy sposób. (Cena strefy to 15zł więc 10x taniej wychodzi ją kupić niż poradnik. No ale coś za coś Smile )

Sam w sobie poradnik niestety w pewien sposób nieaktualny. Głównie przez serwisy z nim związane. Wymagaja one dużego nakładu własnego który aby zdobyć musielibyśmy popracować systematycznie przez co najmniej 2/3 tygodnie(!). Chodzi tu o "zaplecze" potrzebne do rejestracji/promocji. Dlatego też wielu użytkowników zrezygnowała z zarobków. Nie ukrywam ale mnie też to zniechęciło lecz nie odpuszczam i ciągle dłubie skałę. Smile
Dlaczego napisałem "nieaktualny"? Ze względu na niedostępność wielu serwisów a jeśli sa otwarte na współpracę to w niewygodny sposób - kilka ms temu było prawdopodobnie inaczej jak sam autor pisał. Nie oznacza to też, że nie można na nim zarobić. Moim zdaniem na tę chwilę cena powinna być 50% niższa. Ale to tylko moje zdanie.


@[Pmxq] dość chętnie odpisuje nawet na GG przez co sporo tłumaczy głównie nt. serwisów co jest bardzo potrzebne aby wybrać dokładny. Człowiek rzetelny i tego nie można mu zarzucić.

Pozdro!


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 12-02-2016 22:30

Czaq, Tak jak pisałem, poradnik nie jest dla leniwych osób, tym bardziej teraz, gdzie jak piszesz, żeby się dostać do sieci trzeba poświęcić więcej czasu ( na obecną chwilę sieci mają tylu reklamodawców że podniosły swoje wymagania co do dołączenia Smile ), no ale jeżeli ktoś ma jakąś w miare prosperującą stronkę/bloga lub coś generującego ruch to nie powinno być problemów Tongue A jeżeli nie ma to kwestia 3-4 dni ( jeżeli jesteś ogarnięty ) i spokojnie do sieci można się dostać i zarabiać dobre pieniądze przy mojej pomocy Wink

opinia kolegi chyba trochę mało obiektywna skoro podejrzewam że nawet się do sieci nie dostał i nie wypróbował sposobów Wink poradnik nie opiera się o to, jak dostać się do sieci, a na tym jak zarobić na tych sieciach ( aczkolwiek metody jak się dostać do sieci również są jakby ktoś pytał Wink )


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - tomek019 - 24-02-2016 16:04

Probowalem sie skontaktowac na GG , mimo dostepnosci caly czas jestem olewany, pisalem w sprawie aktualizacji poradnika.... 4


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 24-02-2016 16:14

@[tomek019], wybacz, musiałem przeoczyć, trzeba było pisać drugi raz za pare h jak nie odpisywałem Smile Napisz do mnie jeszcze raz Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - tomek019 - 24-02-2016 16:44

chyba jednak tylko raz pisalem 2
napisze ponownie za chwile Huh