Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 27-09-2015 10:48

@[kubeq24], tak Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - trybulski - 23-10-2015 10:15

Poszło PW Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 23-10-2015 22:24

Odpisane Smile

Sporo jest pytań o poradnik, głównie o to czy metody są aktualne, oczywiście są nadal aktualne i żadna się nie wypaliła, przyjrzę się temu lepiej jutro, gdyż mam zamiar popracować tymi metodami, efektem podzielę się w moim dzienniku, więc i tam odsyłam wszystkich zainteresowanych Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - trybulski - 24-10-2015 14:43

Czekam z niecierpliwością na Twoje wyniki po powrocie. Dzięki za rezerwację Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - jestokej1995 - 25-10-2015 15:17

czy poradnik nadal w sprzedaży ?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 25-10-2015 16:58

@[jestokej1995], tak, jako że metody dalej bardzo skuteczne i brak negatywnych efektów sprzedaży poradnik jest dostępny Wink masz pełną skrzynkę więc nie mam jak odpisać na Twoją wiadomość Tongue


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - jestokej1995 - 26-10-2015 07:32

(25-10-2015 16:58)Pmxq napisał(a):  @[jestokej1995], tak, jako że metody dalej bardzo skuteczne i brak negatywnych efektów sprzedaży poradnik jest dostępny Wink masz pełną skrzynkę więc nie mam jak odpisać na Twoją wiadomość Tongue



moge prosić o kontakt na pw chciał bym zakupić


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 26-10-2015 13:38

jestokej1995, odpisane Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - JustinTime - 17-11-2015 22:59

Ogólnie nie mam pojęcia nic o sieciach, ale na co to się przekłada? Czy przekłada się to na suby, jedyne co wiem to pojęcie sieci. Mam kilka fanpage małych co prawda ale wyciągam aktualnie po 200 zł na dzień na nich, tematyka filmy itp Czy to mi pomoże w skorzystaniu z tego poradnika?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 17-11-2015 23:04

(17-11-2015 22:59)JustinTime napisał(a):  Ogólnie nie mam pojęcia nic o sieciach, ale na co to się przekłada? Czy przekłada się to na suby, jedyne co wiem to pojęcie sieci. Mam kilka fanpage małych co prawda ale wyciągam aktualnie po 200 zł na dzień na nich, tematyka filmy itp Czy to mi pomoże w skorzystaniu z tego poradnika?

sieci to zupełnie coś innego niż suby, moim zdaniem dużo przyjemniej się pracuje bo nikogo nie trzeba nikogo naciągać na smsy, nikt na tym nie traci pieniędzy, jedynie czas na zarejestrowanie się/grę, łatwiej ( moim zdaniem ) jest więc pozyskać ewentualną osobę, ale to też zależy Smile
Fanpage mogą się przydać ale wiadomo, nie może to być do końca taki czysty spam, bo sieci nie płacą za puste rejestracje, jakiś procent z nich musi być aktywny, chociaż przez jakiś czas Smile