Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 10-08-2015 13:05

Dzisiaj miała pojawić się aktualizacja ale coś mi wypadło i się ze wszystkim nie wyrobię, dlatego też będzie jutro koło 18/19, jeszcze dam znać w temacie Idea


Przy okazji pragnę dodać że pojawi się 2 nowe sposoby promowania ( nie jeden, jak wcześniej było mówione ), wymyśliłem coś całkiem ciekawego w ciągu ostatnich dni i rezultaty są bardzo zadowalające ( wystarczy zerknąć do mojego dziennika na moje 2 ostatnie posty Huh ), pomyślałem że się podzielę bo nie robi mi to żadnej konkurencji a z pewnością pomoże wam powiększyć zyski Smile Pozdro!



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 11-08-2015 13:38

Aktualizacja gotowa, jeżeli komuś jeszcze nie podesłałem, zapraszam na pw Big Grin



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - kasass - 14-08-2015 23:23

Początkowo byłem sceptycznie do tego nastawiony ale poradnik ma rzeczywiście wiele do zaoferowania,nawet dla takiego zieloniaka jak ja Lol


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - VinXin - 19-08-2015 17:50

Zakupiłem poradnik - opisany jasno, nawet dla laika. O tyle o ile nie zajmowałem się jeszcze tego typu rzeczami mam dość dobrego bloga - po wpisaniu pewnych fraz w google (dość popularnych gier) znajduje się na pierwszych pozycjach. Po weryfikacji rejestracji na gameflow i zaimpletowaniu sposobów z poradnika albo poinformuję tutaj o jego efektywności albo założę dziennik pracy.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Corso - 21-08-2015 23:05

Mogę zarezerwować? Smile Na za jakiś czas Panie kierowniku? Kupiłem już od Ciebie pierwszą część.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 22-08-2015 16:15

(21-08-2015 23:05)Corso napisał(a):  Mogę zarezerwować? Smile Na za jakiś czas Panie kierowniku? Kupiłem już od Ciebie pierwszą część.

jasne, jak co to pisz Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - VinXin - 23-08-2015 22:01

Akceptacja do sieci nie była problemem. Osobiście cenię sobie bardziej wiedzę niż $$ na początkowych etapach nauki zarabiania danym sposobem - testuję pojedynczo wszystkie metody i szukam takich, które mi osobiście najbardziej odpowiadają. Jak wiadomo w dni weekendowe - piątek, sobota i niedziela - NIKT nie jest tytanem pracy, trzeba odpocząć i właśnie to robiłem, w międzyczasie testując metody i powoli czytając poradnik i aktualizacje. Jak wiadomo - każdy ma inne metody zarabiania i robi to w inny sposób. Część woli aktywne sposoby inni pasywne i w tym poradniku każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzisiaj spróbowałem jeden ze sposobów, dosłownie dwie minuty roboty i poszedłem wypoczywać. Po jakimś czasie przyszedłem zobaczyć jak rozwija się sytuacja i czekało na mnie trochę pracy - głównie kopiuj/wklej. W momencie gdy teraz piszę wpadają mi leady - 15 leadów na chwilę obecną - zarobek to tylko 21 zł - niska stawka. Konwersja utrzymuje się na poziomie 30-40% - głównie dlatego, że część osób nie wie jak się zarejestrować. Najlepsze w tym jest to, że NIE używałem metody, która moim zdaniem daje największe zyski.

Jako osoba raczkująca w temacie zarabiania na sieciach afiliacyjnych mogę z czystym sumieniem polecić ten poradnik każdemu "żółtodziobowi" - jeżeli macie chociaż trochę oleju w głowie (a bez tego lepiej darować sobie zarabianie w internecie) nie ma szansy, że stracicie na jego kupnie. Osobiście sądzę, że cena 200 zł za te wszystkie informacje i metody jest dość niska - osoba, która używa wszystkim metod z poradnika jest w stanie wygenerować moim zdaniem o wiele większy przychód dzienny niż autor tematu - przy odpowiednim zaangażowaniu czasowym.

Podsumowując - gorąco polecam jako zadowolony nabywca.

PS. Ilość leadów w tym momencie to 19 - wpadają chociaż nic nie robie. Szacuję, że ich liczba wpadając teraz pasywnie wzrośnie do około 30-40.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - pacman - 29-08-2015 19:18

(23-08-2015 22:01)VinXin napisał(a):  Akceptacja do sieci nie była problemem. Osobiście cenię sobie bardziej wiedzę niż $$ na początkowych etapach nauki zarabiania danym sposobem - testuję pojedynczo wszystkie metody i szukam takich, które mi osobiście najbardziej odpowiadają. Jak wiadomo w dni weekendowe - piątek, sobota i niedziela - NIKT nie jest tytanem pracy, trzeba odpocząć i właśnie to robiłem, w międzyczasie testując metody i powoli czytając poradnik i aktualizacje. Jak wiadomo - każdy ma inne metody zarabiania i robi to w inny sposób. Część woli aktywne sposoby inni pasywne i w tym poradniku każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzisiaj spróbowałem jeden ze sposobów, dosłownie dwie minuty roboty i poszedłem wypoczywać. Po jakimś czasie przyszedłem zobaczyć jak rozwija się sytuacja i czekało na mnie trochę pracy - głównie kopiuj/wklej. W momencie gdy teraz piszę wpadają mi leady - 15 leadów na chwilę obecną - zarobek to tylko 21 zł - niska stawka. Konwersja utrzymuje się na poziomie 30-40% - głównie dlatego, że część osób nie wie jak się zarejestrować. Najlepsze w tym jest to, że NIE używałem metody, która moim zdaniem daje największe zyski.

Jako osoba raczkująca w temacie zarabiania na sieciach afiliacyjnych mogę z czystym sumieniem polecić ten poradnik każdemu "żółtodziobowi" - jeżeli macie chociaż trochę oleju w głowie (a bez tego lepiej darować sobie zarabianie w internecie) nie ma szansy, że stracicie na jego kupnie. Osobiście sądzę, że cena 200 zł za te wszystkie informacje i metody jest dość niska - osoba, która używa wszystkim metod z poradnika jest w stanie wygenerować moim zdaniem o wiele większy przychód dzienny niż autor tematu - przy odpowiednim zaangażowaniu czasowym.

Podsumowując - gorąco polecam jako zadowolony nabywca.

PS. Ilość leadów w tym momencie to 19 - wpadają chociaż nic nie robie. Szacuję, że ich liczba wpadając teraz pasywnie wzrośnie do około 30-40.

Zapodaj ss'a z jakiegos dnia zarobku jeśli możeszSmile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - VinXin - 07-09-2015 00:18

Jestem zajęty i jego metodami niezbyt miałem czas robić (biorąc pod uwagę to, że trafiłem w dziesiątkę z pewną rzeczą). W moim przypadku było parę dni badania sposobów bez zarobku i z 2 dni aktywnego zarobku na dobrą sprawę jedną techniką - używałem stawek 0,84 zł - 1,40 zł - zarobek 64zł.

[Obrazek: zarobki.jpg]

Wrócę do sieci afiliacyjnych niedługo i wtedy dam coś aktualnego - ten sposób mi nie ucieknie a informacje mogę zawsze wykorzystać. W obecnym momencie skupiłem się na czysto półautomatycznych sposobach - raz w tygodniu i z głowy.

Swoją drogą @Pmxq wie jakiego miałem swoistego lenia w okresie wakacyjnym, a później rozpłynąłem się w powietrzu na jakiś czas - natłok zajęć związanych z innymi metodami zarobkowymi. Teraz wszystko ustabilizowałem i w następnym tygodniu, dwóch skupiam się na innej (półautomatycznej) technice zarobkowej - ustabilizowanie zaplecza i załapanie co się z czym je = poświęcanie około 8-10h dziennie. Kiedy wrócę do sposobu z poradnika zapewne otworzę dziennik w stosownym dziale - zbiór wszystkich zarobków z każdej metody, jednak nie mogę stwierdzić ze na 100% to zrobię.

Przepraszam, że tak długo czekałeś na odpowiedź. Ahhh i jeszcze jedno - prosiłbym nie pisać do mnie na priv z pytaniami o który dokładnie sposób chodzi w moim ostatnim poście, także o niezalewanie mnie prośbami o wymienienie się poradnikami etc. Wiem, że część z tych osób NIE zakupiła poradnika i chciała po prostu nabyć tą wiedzę tak o - ze wszelkimi pytaniami kierujcie się do @Pmxq. To nie jest tak, że nie jestem chętny pomagać, ale nie mam 100% pewności, że zakupiliście poradnik i czy pomagając Wam nie wyniosę na światło dzienne informacji, które przeznaczone są TYLKO dla tych, którzy oferowany poradnik zakupili.

Znając ludzką naturę zapodaję "dowód" stawek, które stosuje - dzisiejszy "zarobek" 100% pasywny bez ingerencji z mojej strony impreza


[Obrazek: zarobki2.jpg]


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - kubeq24 - 27-09-2015 01:52

poradnik dalej w sprzedaży?