Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - flown - 05-08-2015 23:29

delete (napisałem na pw)


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Scientist. - 06-08-2015 10:41

poradnik w sprzedaży ponad 2 tygodnie a 1 ss z zarobionymi 100zł podrzućcie coś Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - shaGuar - 06-08-2015 10:46

Tylko 1 screen ;/ Jak będzie więcej to może kupię Tongue


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 06-08-2015 10:55

Dzięki za screena Junior Smile

Poradnik jest w sprzedazy 2tyg ale poszlo moze z 5-6 sztuk ( po 1, nie kazdego na niego stać co pozytywnie ogranicza sprzedaż, po drugie dobrze, bo będzie go posiadać parę osób a ja zamykam w niedługim czasie sprzedaż ), poza tym mamy wakacje i większość ludzi siedzi na urlopie takze niestety ze screenami trudno Cool czekamy na kolejne, może ktoś podrzuci Tongue


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pink134lol - 06-08-2015 12:09

@[Pmxq] Kupiły osoby, które non stop przesiadują na forum. Na nic nie robienie mają czas? Wink
Zapewne trafiłeś na osoby, którym wstyd się przyznać, że gówno zarobiły, bo albo nie zajrzały do poradnika albo zarobek w ten sposób ich przerósł, bo trzeba troche popracować, więc nie spodziewaj się wysypu screenów. Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 06-08-2015 12:32

Pink134lol, nie wiem co ma przesiadywanie na forum do siedzenia na kompie i pracowania Big Grin Ja też jestem praktycznie cały czas na forum bo mam je odpalone na telefonie/tablecie, czy to oznacza że siedzę na kompie i pracuję? lel Jerk2

Co do osób to tak jak mówiłem, albo siedzą na wakacjach, albo kupiły i nic nie robiły ( właściwie pokrywa się z tym pierwszym ), jeżeli chodzi o osoby które odezwały się do mnie o pomoc to ~2-3 osoby pracują ale jak na razie generują kwoty rzędu 30-60zł i jak nie chcą się chwalić takimi kwotami ( mimo iż prosiłem, żeby nie było że nikt grosza nie zarabia Big Grin ), jedynie Junior, z którym miałem kontakt chwalił się swoimi dniówkami rzędu 100-150zł więc poprosiłem go aby zamieścił poglądowy screen Wink nie ukrywam, że aby zacząć generować większe kwoty potrzeba minimum tygodnia aby się ze wszystkim zaznajomić, akceptacja sieci też trochę trwa więc w gruncie rzeczy na szybko trudno jest zarobić od razu Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - shaGuar - 06-08-2015 12:38

No to będziemy czekać, aż ktoś jeszcze wrzuci screen'a.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pink134lol - 06-08-2015 13:27

@[Pmxq] Tzn ja jeszcze zauważyłem aktywność w postach. Uwierz mi bracie, na 70% jest tak, jak piszę, ale chyba nie jesteś z tego powodu smutny? Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 06-08-2015 14:30

(06-08-2015 13:27)Pink134lol napisał(a):  @[Pmxq] Tzn ja jeszcze zauważyłem aktywność w postach. Uwierz mi bracie, na 70% jest tak, jak piszę, ale chyba nie jesteś z tego powodu smutny? Big Grin


Możliwe że masz racje Big Grin nie jestem smutny, kto chce zarabiac to do mnie pisal i sie powoli rozkreca, kto nie chce, jego sprawa Wink przynajmniej wpadł 1 screen dowodowy że idzie zarobić jak sie chce Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Damkofr - 06-08-2015 14:31

Ja już od ponad tygodnia przygotowuje wszystko do zarobku. Ale nie oszukujmy się za dużo to ja nie robię ;d

Na swoje usprawiedliwienie powiem tyle że jestem na stażu codziennie po 8 godzin i jak wracam to nie mam siły żyć. Nie dosyć że płaci urząd to jeszcze zapier* tam jak nie wiem. Ale już im powiedziałem że od września mnie tam nie zobaczą.