Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - EvilM4n - 22-03-2016 20:04

napisałem PW Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - trybulski - 29-04-2016 16:26

(13-01-2016 00:22)Pmxq napisał(a):  
(12-01-2016 20:40)surfer0700 napisał(a):  @[Pmxq] sposób nadal aktualny? cały czas działa? Jak zarobki? nie zmniejszyły się przypadkiem? Sporo osób korzysta już z poradnika.

owszem, aktualny, aktualizacjami staram się odświeżać całość Smile Tak jak pisałem już wcześniej, myślę że ~50% osób ( lub nawet więcej Xpokerface ), którzy kupili poradnik nie zrobiło właściwie nic, bo nie chce się ruszyć tyłka

A może po prostu szukają legalnego źródła dochodu i nie chcą oszukiwać innych, tak jak Ty to opisujesz i do czego zachęcasz?

Albo nie chcą tego robić w tak bezczelny sposób jak to opisujesz?

Kradzież czyjejś własności intelektualnej, podszywanie się pod inne sposoby aż w końcu: doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem.

Wiem: jestem idiotą, że o tym piszę akurat TERAZ. Ale po przemyśleniach, nie mogę dalej polecać czegoś, z czego korzystać nie będę, gdyż jest to wbrew wszelkim zasadom.

Jeśli chcecie łamać prawo, to lepiej idźcie napadać na biznesmenów i rabować wille w centrach dużych miast. Przynajmniej więcej kasy będziecie mieć i satysfakcję, że jak Was wsadzą, to za coś konkretnego.

Jeżeli będziecie działać w ten sposób, podpadacie przynajmniej pod kilka paragrafów. Ja osobiście odpuściłem sobie już na początku jak uświadomiłem sobie co to jest z punktu widzenia prawa. A uwierzcie mi: pieski nawet za 1 zł z oszustwa, potrafią robić śledztwo.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Czaq - 30-04-2016 22:04

(30-04-2016 22:04)Czaq napisał(a):  
(29-04-2016 16:26)trybulski napisał(a):  
(13-01-2016 00:22)Pmxq napisał(a):  [quote='surfer0700' pid='1412336' dateline='1452627648']
@[Pmxq] sposób nadal aktualny? cały czas działa? Jak zarobki? nie zmniejszyły się przypadkiem? Sporo osób korzysta już z poradnika.

owszem, aktualny, aktualizacjami staram się odświeżać całość Smile Tak jak pisałem już wcześniej, myślę że ~50% osób ( lub nawet więcej Xpokerface ), którzy kupili poradnik nie zrobiło właściwie nic, bo nie chce się ruszyć tyłka

A może po prostu szukają legalnego źródła dochodu i nie chcą oszukiwać innych, tak jak Ty to opisujesz i do czego zachęcasz?

Albo nie chcą tego robić w tak bezczelny sposób jak to opisujesz?

Kradzież czyjejś własności intelektualnej, podszywanie się pod inne sposoby aż w końcu: doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem.

Wiem: jestem idiotą, że o tym piszę akurat TERAZ. Ale po przemyśleniach, nie mogę dalej polecać czegoś, z czego korzystać nie będę, gdyż jest to wbrew wszelkim zasadom.

Jeśli chcecie łamać prawo, to lepiej idźcie napadać na biznesmenów i rabować wille w centrach dużych miast. Przynajmniej więcej kasy będziecie mieć i satysfakcję, że jak Was wsadzą, to za coś konkretnego.

Jeżeli będziecie działać w ten sposób, podpadacie przynajmniej pod kilka paragrafów. Ja osobiście odpuściłem sobie już na początku jak uświadomiłem sobie co to jest z punktu widzenia prawa. A uwierzcie mi: pieski nawet za 1 zł z oszustwa, potrafią robić śledztwo.
Zgadzam się i podpinam w dużej części pod te słowa.
Dodatkowo nawet przymykając oko na prawne kwestię, po prostu ciężko o sieć ktora zaakceptuje ten sposób ruchu. Można powiedzieć, że żadna a jeśli zaakceptuje to naprawdę ktoś bedzie mieć szczęście.
Również nie zarobiłem i nie zrobię z tego ani grosza mimo chęci.

Moim zdaniem poradnik powinien znajdować się w koszu lub archiwum.


Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - nitram - 01-05-2016 15:32

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - MaLiN - 24-05-2016 06:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.