Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta (/Temat-Lokata-Happy-4-w-Idea-Bank-bez-zakladania-konta-117052)



Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - twardy - 03-07-2015 14:06

Kolejny produkt polecany przez comperiabonus.pl.

info ze strony banku

ref

Oprocentowanie lokaty to 4% w skali roku. Minimum jakie musimy wplacic by moc otworzyc lokate to 1000zł, minimalny czas na jaki otwieramy lokate to 3 miesiace. Co najwazniejsze, lokate mozemy zalozyc online i przede wszystkim... nie musimy zakladac konta w Idea Banku by moc skorzystac z oferty.

Jak komus kasa lezy na koncie i sie kurzy to czemu by nie skorzystac? Smile


RE: Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - jamroczik - 03-07-2015 16:40

A jakie są haczyki?


RE: Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - twardy - 03-07-2015 17:04

Oferta jest skierowana dla nowych klientow.
10000zł max moze byc na lokacie.
Mozesz tylko 1 lokate na swoje dane zalozyc.
Jak zrezygnujesz z lokaty podczas jej trwania to nie dostajesz zadnych odsetek.

^to mozna nazwac jakimis tam haczykami...


RE: Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - rachman - 03-07-2015 17:25

Procent ciekawy ale miałem już z nimi (nie)przyjemność. Kontakt był do bani, jak po miesiącu z 5% zrobili 2% na lokacie to nawet nie chciało im się wyjaśnić konkretnie czy to ja źle zrozumiałem warunki umowy czy u nich system się jebnął... byłem przekonany o swojej racji bo miałem screeny warunków z landing page ale w d to mieli i odpowiedź brzmiała że jest jak jest a system jest "nieomylny" facepalm
Wtedy promowałem ich lokaty ale przestałem już - zarówno getin jak i idea na kilka wniosków członków rodziny tylko 1 zaliczyli i za ch nie udało się odzyskać kasy mimo interwencji opiekunów programów, podawania nr-ów wniosków i innych niezbędnych danych. Radzę Ci promować solidniejsze firmy, kroją jak mogą a partner choćby miał czarno na białym i tak nie wygra z "nieomylnością systemu" nawet jak jest informatykiem i wie jak przygotować przeglądarkę by nie zgubiła ciastek itd.


Lokata Happy 4% w Idea Bank, bez zakladania konta - Hybrid1990 - 31-12-2018 09:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.