Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts czy LucreLab? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts czy LucreLab? (/Temat-PaidVerts-czy-LucreLab-117036)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Make it - 29-07-2015 19:54

Reklamy są zależne od grupy
Chociaż nwm dlaczego dzisiaj było 18 ;D


RE: PaidVerts czy LucreLab? - mietek1596 - 29-07-2015 20:02

heh ja myslalem ze wszystkie lab pointy mi znikna i bedzie 11 reklam jedna o wysokiej wartosci a pozostale o niskiej ale jednak nie :/


RE: PaidVerts czy LucreLab? - SmigolMarek - 29-07-2015 20:02

Ja dostałem 12 reklam w 4 grupie


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 29-07-2015 22:26

Być może chłopaki wprowadzają jakieś zmiany, że dla ludzi mniej inwestujących będzie więcej reklam-nie wiem, ale dowiem się. Mietek a co twojego pytania, to to tak nie działa, że wezmą ci wszystkie i dostaniesz dużo-dla każdej grupy jest odpowiednia pula naliczeń i są rozdzielane wg użytkowników, np. w 1grupie są użytkownicy którzy nic nie zainwestowali lub bardzo mało to oni mniej zarabiają bo raz że mało dali to mniej mają a dwa to takich użytkowników jest najwięcej. Ogolnie zasada jest taka, że za każdy dolar dany nam w postaci reklam program bierze 2000LP, a kampanie którą kupujemy za 1$ daje nam do naszego konta 3100LP-co daje za każdy zainwestowany 1$=1.55$ zysku. Lecz tak jak pisałem na początku dzienny dochód netto wynosi ok. 0.75% może troche więcej. Podam na swoim przykładzie zainwestowałem około 240$=744000LP co daje mi 8 grupę, dzienne naliczenia oscylują w granicach 6$ lub czasem mniej czasem wiecej, więc program odejmuje mi około 12000LP=6$*2000, ja codziennie żeby pozostać w grupie 8 kupuje sobie kampanie za 4$*3100=12400, więc czysty zysk wychodzi mniej więcej 2$ dziennie czyli uwzględniając prowizje wpłat wypłat około 0.75% od zainwestowanej kwoty. Mam nadzieje, ze to dobrze objaśniłem Tongue


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 30-07-2015 14:15

Wypowiedź drugiego admina LL dzisiejsza z innego forum:
"Allegro to nie zaniedbanie tylko świadome działanie Smile

Tym razem w związku z moim urlopem który rozpoczyna się jutro i potrwa aż do 17 sierpnia usunąłem aukcje żeby nie zaliczyć negatywów przez te kilka dni kiedy to nikt nie będzie w stanie monitorować poprawności funkcjonowania całego automatu allegro. Dodatkowo sam topup bez allegro generuje już znaczne obroty, a z chwilą zamykania aukcji allegro wzrastał obrót na topup.
Prowizja allegro za lipiec wyniosła 4 482,49 PLN :angry:

Ponieważ wszystkie serwisy będą bez admina od piątkowego poranka aż do poniedziałkowego popołudnia (do powrotu MrKB) będzie to wyglądało następująco:
- support LL rozpocznie działanie po powrocie MrKB,
- wypłaty zlecone w LL dzisiaj do godziny 17 postaram się wysłać w dniu dzisiejszym, (wszystkie zlecone do północy zostały już wykonane), kolejne wypłaty rozpoczną się od wtorku,
- jutro naliczenia będą wysłane ok 7 rano,
- allegro aukcje topup wycofane,
- transakcje na 2btc i wymianasms będą realizowane od poniedziałku do piątku ok 5-7 rano (CET)
- topup.zone będzie działał całkowicie normalnie jest automatyczny, dostawy doładowań do sklepu będą się odbywały bez przeszkód."


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 07-08-2015 08:49

Pojawiło się parę nowości w LucreLabie:
Naliczenia pozostają bez zmian. Wcześniej trzeba było wyklikać 9 reklam aktywacyjnych, a teraz powstał nowy surf(Traffic Exchange->Cheap Traffic) i wystarczy przesurfowac minimum 5reklam-żeby konto było aktywne. A zamiast 9 aktywacyjnych reklam 9*25LP=225, możemy teraz łapać reklamy bonusowe po 25LP za jedną i tak do max 100 dziennie, czyli możemy zgarnąć do 2500LP (dostępność tych reklam zależy od tego ilu użytkowników je kupi, ale dzisiaj przez większego przesiadywania wyklikałem juz ponad 10, a do wieczora jeszcze sporo czasu)-więc jest to dużo bardziej korzystne i ciekawe zwłaszcza dla użytkowników bez wkładu Smile Polecam!


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Królik524 - 13-08-2015 16:51

Ciekawe to LB może zacznę korzystać Smile


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 14-08-2015 07:12

Polecam. Chociaż teraz ilość reklam bonusowych została zmniejszona do 20 i cieżko złapać jakąś, w dodatku serwis przez parę dni zmniejszył naliczenia bo będzie otwierany serwis sms premium, który ma generować dodatkowe zyski do programu. Do końca miesiąca sytuacja z naliczeniami ma się ustabilizować.


RE: PaidVerts czy LucreLab? - overlord25 - 16-08-2015 17:56

Jutro panowie swap Smile


RE: PaidVerts czy LucreLab? - todek78 - 16-08-2015 19:51

To przy problemach obu programów tytułowych postu polecam wybór TM lub AB Tongue Przynajmniej na czas powrotu programów na dobre tory Wink