Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts czy LucreLab? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts czy LucreLab? (/Temat-PaidVerts-czy-LucreLab-117036)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 09-07-2015 13:44

Zapraszam Smile Tak to dokładnie wygląda np dziś, dla mojej grupy. Uważam ze lepsze to niż np 50reklam o wartości łącznej tej samej co te 11 Smile

[Obrazek: reklamy.jpg]


RE: PaidVerts czy LucreLab? - SmigolMarek - 09-07-2015 13:58

w PV klikałem dziennie coś koło 200 reklam o wartości łącznej poniżej 1$ a zajmowało mi to ponad 2 godziny więc zobaczymy jak wypłata z PV dojdzie jak to będzie wyglądało.(Mam nadzieję że wypłata dojdzie)


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 09-07-2015 14:09

Pare dni temu wyplacalem z mtv, 7dni czekalem ale doszla-wiec powinno być ok Smile


RE: PaidVerts czy LucreLab? - SmigolMarek - 09-07-2015 15:50

Więc za tydzień będę już w LB
@edit
Czy są jakieś prowizje jeżeli wpłace przez BTC?


RE: PaidVerts czy LucreLab? - Twister1992 - 10-07-2015 13:13

Nie ma prowizji przy wpłatach bitcoinami, perfectmoney natomiast jest 1.5% Smile Dla refka mogę sprzedać około 50$ na perfectmoney po dobrym kursie - jeśli ktoś jest zainteresowany Smile


RE: PaidVerts czy LucreLab? - jackthekiller - 13-07-2015 18:31

tylko i wyłącznie Lucrelab

paidverts to teraz padaczka..niestety na być może lepsze dni trzeba będzie chyba dłuuuuugo poczekać..o ile w ogóle nadejdąRolleyes


RE: PaidVerts czy LucreLab? - suprark - 15-07-2015 21:24

Ja np siedziałem w PV w 4 grupie już od jakiegoś czasu i naliczenia rzędu 0,24$ w 230 reklamach strasznie mnie męczyły (tak wiem jest coś takiego jak filtr ale szkoda było mnie inwestować przy małych kwotach). Po sprzedaniu wszystkich BAP mile się zaskoczyłem ponieważ na praktycznie czystym koncie po wyklikaniu tylko darmowych BAP dostałem kilka reklam po 0,01$ i parę takich śmieciowych 0,0005 ale to i tak niezły wynik, lepszy niż na jakimś buxie Smile
Obecnie wstrzymuje się z inwestycją ale będę sobie klikał przy okazji jak coś robię dla paru centów Smile

Jeśli ktoś byłby jednak zainteresowany to może podam linka zawsze lepiej chyba wesprzeć kogoś z forum Smile https://www.paidverts.com/ref/-suprark-


RE: PaidVerts czy LucreLab? - SmigolMarek - 15-07-2015 21:27

Ja się przeniosłem z PV do LB jutro pierwsze naliczenie i dam znać jak duża różnica Big Grin


RE: PaidVerts czy LucreLab? - saq714 - 16-07-2015 03:36

Różnica jest przeogromna ...


RE: PaidVerts czy LucreLab? - SmigolMarek - 16-07-2015 12:00

O której się dostaje reklamy?