Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metoda wklejek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Metoda wklejek (/Temat-Metoda-wklejek-117024)



Metoda wklejek - makaveli996 - 03-07-2015 00:07

Witam mam pytanie dotyczące zarabiania na wklejkach. Chciałbym użyć tej metody przy promocji strony i nie wiem do końca jak to powinno wyglądać. Tworzę taką wklejkę wrzucam link downloadu prowadzący do posta na mojej stronie i muszę wrzucić jakiś opis gry czy coś. Wklejki mają być unikalne więc wszędzie inny artykuł. Mogę po prostu brać artykuły wygenerowane WACem? Czy trzeba napisać swój artykuł i wrzucić go np w WordAi żeby otrzymać kilka wersji?


RE: Metoda wklejek - fastrets - 05-07-2015 08:27

Do contentu lepiej spisuje się "Seo content machine" , zakładasz konto na ich oficjalnej stronie - Link i masz trial'a na 3 dni , jak się skończy to zakładasz nowe konto ... możesz też kupić licencje Smile

Program ma dość dużo opcji więc można się trochę nim pobawić dodatkowo jak masz WordAi to możesz go podpiąć pod ten program i content będzie jeszcze lepszy.