Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo jazdy - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Prawo jazdy - pytanie (/Temat-Prawo-jazdy-pytanie-116982)



Prawo jazdy - pytanie - traku - 01-07-2015 21:51

Siemanko,

Mam do was pytanie.. Brat zdał prawko 29 czerwca (poniedziałek) i wczoraj (30 czerwca) opłacił wszystko z racji takiej, że 18nastke będzie miał dopiero 16 lipca (czwartek bodajże) to będzie mógł już odebrać wtedy prawko? Bo pytał się tej kobiety tam co wpłacał i mu powiedziała, że dopiero jak będzie miał 18 lat to wysyłany w ten dzień jest wniosek o wydanie prawka..

Pytam z ciekawości czy to prawda bo jeśli tak to trochę niefajnie jest to zrobione z racji takiej, że będzie musiał znów poczekać z 2 tygodnie.. ;d


RE: Prawo jazdy - pytanie - hamcio - 01-07-2015 21:59

Jak ja zdawałem to na początku było wszystko pięknie. Zdałem 18 i w ten sam dzień pojechałem zapłacić do wydziału komunikacji. Pani powiedziała mi, że jeszcze dzisiaj zostaną wysłane dokumenty, aby wyrobili mi prawko. Powiedziała, że trzeba czekać max 2 tygodnie ale muszę mieć 18 lat, żeby odebrać. 1 miałem urodziny więc zadzwoniłem 2, aby się spytać czy mogę już przyjechać i odebrać wymarzony plastik, i wtedy zostałem sprowadzony na ziemie... Pani w słuchawce powiedziała mi, że wczoraj (czyli 1) zostały wysłane moje dokumenty bo stałem się wtedy pełnoletni... I tak prawko odebrałem dopiero chyba 21.... Generalnie nie polecam tej instytucji ;D


RE: Prawo jazdy - pytanie - Garownik - 01-07-2015 22:18

Im sie nigdzie nie spieszy Xpokerface