Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. (/Temat-Autorski-pomysl-na-biznes-Sprzedaz-produktu-w-Twojej-okolicy-116965)



Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. - lukax6 - 01-07-2015 18:34

1.Nazwa przedmiotu : Autorski pomysł na biznes w Twojej okolicy.
2.Opis przedmiotu : Przedmiotem jest poradnik który informuje jaki produkt sprzedawać aby zarobić całkiem niezłe pieniądze. Poradnik jest napisany na podstawie mojego przykładu, mianowicie krok po kroku co zrobiłem i co sprzedawałem aby po 3 miesiącu działalności dojść do poziomu 4700zł na miesiąc. Zaznaczam że sprzedaż produktu na allegro raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem ze względu na dużą konkurencję. Najlepszą formą sprzedaży będzie Twoja najbliższa okolica.
3.Zdjęcia : http://files.tinypic.pl/i/00680/60043bbqqtzr.jpg
4.Kontakt : PW
5.Cena : 150zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy

Poradnik oddany do recenzji użytkownikowi: Klin

Zaznaczam również że mam dostęp do komputera w godzinach 19-21 i w tych godzinach wysyłam poradnik po ewentualnym zakupie bądz dane do przelewu.


RE: Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. - Szrejter - 02-07-2015 14:57

Wstępnie rezerwuję, czekam na recke Wink

Pozdr.


RE: Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. - kuli - 02-07-2015 14:59

(01-07-2015 18:34)lukax6 napisał(a):  Najlepszą formą sprzedaży będzie Twoja najbliższa okolica.

czyli co akwizycja i chodzenie po sąsiadach?
Toż to pomysł od razu spalony ze wzgledu na rynek...
Chyba ze chodzi o prowadzenie sklepu, ale to potrzeba lokalu i to jest nie tania sprawa


Autorski pomysł na biznes. Sprzedaż produktu w Twojej okolicy. - Coristo - 02-07-2015 15:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.