Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szefem.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szefem.pl (/Temat-Szefem-pl-116960)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szefem.pl - twardy - 01-07-2015 21:33

(01-07-2015 21:27)todek78 napisał(a):  Mikus - ja tez zarabiam w poważnych programach. Nie wiesz nico mnie, to nie wypowiadaj się na mój temat. A na to czasu nie marnuje, bo co robię z moim prywatnym czasem to moja sprawa.
twardy - chyba swoje selfie wrzuciłeś...
Anonimowość i ukrywanie się za nickiem odwagi dodaje widzę. Rozczaruję Cię, ale rozmawiasz z poważnym dorosłym człowiekiem. A jak te dziecko to Ty się zachowujesz w tej chwili i cieszysz się tak samo wstawiając takie coś - nie na temat. Nikt was tu nie trzyma. Proszę opuścić ten post i go nie zaśmiecać. To nie jest forum dla dzieci...

Cytat:Witam.
Zaczynasz zarabianie w Internecie? Mam co dla Ciebie!
Już zarabiasz? To nic, mozesz tu dorobić, i to dużo, bo nawet 200 zł dziennie.
Na dodatek wszystko bez inwestycji.
Zarejestruj się, wykonuj zadania, zbieraj punkty i zarabiaj.
Na start dostajesz 20 zł.
Nowy program.
Link do rejestracji: http://www.szefem.pl/?n=todek
Cysty link: http://www.szefem.pl

Kim jestes? Powaznym czlowiekiem? Temu powaznemu doroslemu czlowiekowi nie wydalo sie dziwne, ze ktos ci pozwala zarabiac 200zl dziennie? Ba! Nawet 20zl na start dostaniesz. Serio?


RE: Szefem.pl - mikuss - 01-07-2015 21:34

(01-07-2015 21:27)todek78 napisał(a):  Mikus - ja tez zarabiam w poważnych programach. Nie wiesz nico mnie, to nie wypowiadaj się na mój temat. A na to czasu nie marnuje, bo co robię z moim prywatnym czasem to moja sprawa.
twardy - chyba swoje selfie wrzuciłeś...
Anonimowość i ukrywanie się za nickiem odwagi dodaje widzę. Rozczaruję Cię, ale rozmawiasz z poważnym dorosłym człowiekiem. A jak te dziecko to Ty się zachowujesz w tej chwili i cieszysz się tak samo wstawiając takie coś - nie na temat. Nikt was tu nie trzyma. Proszę opuścić ten post i go nie zaśmiecać. To nie jest forum dla dzieci...

poważny człowiek w którym miejscu ??? poważny człowiek sobie scamem głowy nie zawraca i go nie opisuje <beka>
poważny człowiek również chyba nie wie do czego służy forum ?
otóż poważny człowieczku forum służy do pisania różnych opinii a skoro nie masz zamiaru ich czytać to nie zakładaj głupich tematów o scamach wtedy nie będziesz zmuszony do czytania takich a nie innych postów


RE: Szefem.pl - Make it - 01-07-2015 21:36

Todek tempy baranie
Użytkownicy chcą cie uświadomić że tracisz czas a ty jesteś uparty jak 6cio latek
Daruj sobie nerwów i rozczarowania podczas gdy uzbierasz swoją wymarzoną wypłate i nigdy jej nie zobaczysz
Albo podaj argumenty daczego admin miałby miećc ochote wypłacić i skąd by miał mieć kase


RE: Szefem.pl - mikuss - 01-07-2015 21:38

(01-07-2015 21:36)Make it napisał(a):  Todek tempy baranie
Użytkownicy chcą cie uświadomić że tracisz czas a ty jesteś uparty jak 6cio latek

zachowuje się tak bo ma niewiele więcej lat ten poważny człowiek więc co się dziwisz ?
a dziecku nie wytłumaczysz, że mądrzejsi od niego dobrze mu radzą, przecież rodzic&ktoś starszy i mądrzejszy od niego to wróg


RE: Szefem.pl - v3XeR - 01-07-2015 21:39

Zgłaszam by to usunęli bo zbędne nerwy gimnazjalistów którzy uzbierają 1k i nic sobie nie wypłacąSmile


RE: Szefem.pl - todek78 - 01-07-2015 21:47

Make it - tępy się pisze a nie 'tempy'...
VsXer - Na jakiej podstawie to chcecie zgłosić? To nie narusza zasad forum. Natomiast obraźliwe słowa tak... Trochę kultury i pokory by się przydało... Sam to usunę, bo jak widać ogłaszacie scamem coś nie czytając regulaminu programu, zanim jeszcze na dobre wystartował. Szkoda mi czasu na przewijanie waszych głupich obraźliwych komentarzy... Będę mądrzejszy i ustąpię...


RE: Szefem.pl - mikuss - 01-07-2015 21:50

śmierć frajerom tyle można powiedzieć Smile

todek widać, że w sieci nigdy nie zarabiał i nie ma nawet pojęcia, że scam śmierdzi i nic nie trzeba czytać
ten smród czuć od razu w stawkach, to samo mamy w eRmail

niektóre jednostki po prostu muszą dojrzeć by nawet w internecie zarabiać, stracić czas na scam dopiero wtedy nabierają coś rozumu


RE: Szefem.pl - v3XeR - 01-07-2015 21:53

(01-07-2015 21:47)todek78 napisał(a):  VsXer - Na jakiej podstawie to chcecie zgłosić? [...]

Nie jestem pierwszy dzień w internetach i wiem że nie ma nic za darmo. Chcę nauczyć tego też innych ludzi z tego forum. (Żeby nie marnowali czasu Smile)


RE: Szefem.pl - todek78 - 01-07-2015 21:53

Mikus zarabiałem i nawet na tym forum screeny wrzucałem z wypłatami z TM i niedługo znowu parę wrzucę, obserwuj jak nie wierzysz. NIe bądź najmądrzejszy i nie oceniaj nikogo jak nic o nim nie wiesz... JA Ciebie nie oceniam...


RE: Szefem.pl - mikuss - 01-07-2015 21:54

hahaha
już wcześniej jakiś półgłówek to tutaj opisywał


http://zarabiam.com/Temat-szefem-pl-regularne-wyplaty-i-mozliwosc-awansu-112031

poczytaj todek to temat z lekturą obowiązkową dla ciebie, że byli już inni którzy złamanego grosza od kwietnia nie zobaczyli bo SCAM TO SCAM