Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową (/Temat-Amerykanie-podpisuja-petycje-w-sprawie-zmiany-flagi-USA-na-teczowa-116956)

Strony: 1 2


Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - MaLiN - 01-07-2015 15:49

Im to się już całkiem w głowach poyebało Exclamation


http://pikio.pl/amerykanie-podpisuja-petycje-w-sprawie-zmiany-flagi-usa-na-teczowa/


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Kurus92 - 01-07-2015 15:56

Cały świat się z nich pośmieje....już się śmieje z resztą.


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - twardy - 01-07-2015 16:00

(01-07-2015 15:56)Kurus92 napisał(a):  Cały świat się z nich pośmieje....już się śmieje z resztą.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/11708114/EU-to-push-for-same-sex-marriages-to-be-accepted-across-continent.html

No nie wiem. Wczoraj USA jutro Eurokołchoz.


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - overlord25 - 01-07-2015 17:36

Ameryka powinna mieć flage piracką lubi najeżdżać słabsze kraje od siebie


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Haxite - 01-07-2015 18:43

hahaha beka
Cytat:Amerykańska flaga obraża wielu ludzi, popieram nową amerykańską flagę dla nowego porządku świata” – miała powiedzieć jedna z osób podpisujących petycję
No nie mogę na koniec dnia takie info beka
Róbcie ze mnie dalej paranoika, nim się zorientują co niektórzy zdelegalizują hetero i dosyć, ze państwo nas rucha finansowo, to w dupę też będą nas ruchać i to dosłownie Xpokerface


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Begrezen - 01-07-2015 19:04

(01-07-2015 17:36)overlord25 napisał(a):  Ameryka powinna mieć flage piracką lubi najeżdżać słabsze kraje od siebie

no w sumie xD nie wiem co się z tym krajem dzieje, głowa mała..


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - m1ch4l88 - 02-07-2015 17:36

Nie wiem czy gorzej z nimi, czy z naszą Europą...
I tam, i tu się dzieją rzeczy naprawdę niepojęte.


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Lotheo - 12-07-2015 08:23

Nie zauważyliście, że wszystkie katastrofy w filmach, dokumentach typu: Tsunami, wielka stopa, kosmici, trzęsienia ziemi, plaga zombie, huragany, wybuchające jądro ziemi - wszystko dzieje się w tej poyebanej Ameryce. Tak samo jak Ci prepersi. Czy to jest kur** mądre? beka


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Obywatel - 12-07-2015 10:24

To nie jest śmieszne. Doszli do władzy ludzie, o pokręconych poglądach, i robią sodomę i gomorę. To teraz, kto ma normalne poglady, czy jakiś tradycjonalista, czy konserwatysta będzie będzie naznaczony jako odmieniec...


RE: Amerykanie podpisują petycję w sprawie zmiany flagi USA na tęczową - Haxite - 13-07-2015 09:33

(12-07-2015 08:23)Lotheo napisał(a):  Nie zauważyliście, że wszystkie katastrofy w filmach, dokumentach typu: Tsunami, wielka stopa, kosmici, trzęsienia ziemi, plaga zombie, huragany, wybuchające jądro ziemi - wszystko dzieje się w tej poyebanej Ameryce. Tak samo jak Ci prepersi. Czy to jest kur** mądre? beka
Masz rację ale w Polsce za to jak robią filmy kinowe to zawsze czasy II wś, więc każdy kraj ma coś nie równo 'pod sufitem'. Poza tym w Polsce oficjalnie jest kilkanaście tysięcy preppersów.