Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co o Tym myślicie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co o Tym myślicie ? (/Temat-Co-o-Tym-myslicie-116952)

Strony: 1 2


RE: Co o Tym myślicie ? - ZexKox - 05-07-2015 15:39

Pomysł nawet fajny, ale ja na twoim miejscu przygotowałbym na początek kilka różnych układów szablonów i wtedy można coś działać. A tak to praktycznie wszystko jest jednolite tylko kolory się zmieniają. Ogólnie to jest źle, ale popracuj właśnie nad lepszą ofertą i będzie dobrze.


RE: Co o Tym myślicie ? - lijon - 05-07-2015 19:55

Zwiększ różnorodność.

Oferta sklepu wygląda mi na jeden szablon + kopiuj i wklej + edytuj.


RE: Co o Tym myślicie ? - eber - 06-07-2015 09:50

Cena będzie zawsze ta sama Tongue, zgodzę się, że jest mało treści, i tak zostanie. Dla klienta w zupełności wystarczy, że może zobaczyć szablon na żywo, zbędne jest lanie wody, jakie to szablony są cudowne, gdyż takie teksty bardziej odstraszają niż zachęcają.

Imo mam takie zdanie Smile