Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co o Tym myślicie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co o Tym myślicie ? (/Temat-Co-o-Tym-myslicie-116952)

Strony: 1 2


Co o Tym myślicie ? - eber - 01-07-2015 15:08

Cześć wszystkim. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, aby wolny czas przeznaczyć na dodatkowy zarobek. Dość szybko zrealizowałem pomysł, a teraz chciałbym zaczerpnąć waszej opinii. Otóż zrobiłem stronę która oferuje nowoczesne i profesjonalne szablony allegro. Strona różni się od innych stron tego typu tym, że na mojej stronie można wykupić dostęp do wszystkich szablonów dostępnych w serwisie.

Adres: nowoczesneszablony.pl

Powiedźcie mi co sądzicie o mojej ofercie, czy cena jest wporządku, no i czy szablony są fajne?

Czekam na opinie. Pozdrawiam Smile


RE: Co o Tym myślicie ? - Mati435 - 01-07-2015 18:39

Jak dla mnie, całkiem spoko


RE: Co o Tym myślicie ? - adios123 - 01-07-2015 20:46

Cena wydaje mi się być ok. Szablony w większości są podobne. Zmień to Tongue


RE: Co o Tym myślicie ? - Ansoff - 01-07-2015 21:44

Wygląd i jakość bym kupił Smile ale pomyśl może nad bardziej "branżowymi" szablonami. Póki co masz dostępne tylko branże komputerów i telefonów. Z punktu widzenia klienta istotna będzie również odpowiednia kolorystyka, którą cechuje się dana branża.


RE: Co o Tym myślicie ? - mikuss - 01-07-2015 21:47

chyba, że dodasz ofertę wykonania szablonu ( dodawanego później do zbioru) na specjalne zamówienie/życzenie klienta


RE: Co o Tym myślicie ? - eber - 02-07-2015 20:49

W weekend dodam około 30 kolejnych szablonów branżowych. Planuje nad rozszerzeniem oferty o rozwiązania indywidualne, typu dostosowania kolorystyki pod dany szablon, oraz slidera. Muszę tylko jeszcze pomyśleć nad aspektem technicznym oferty indywidualnej.

Mimo wszystko miło, że się podobają, szablony będą cały czas dodawane także z czasem z pewnością będzie ich coraz więcej i będą bardziej zróżnicowane. Zmiany ceny nie planuje czy będzie ich 50 czy 200.


RE: Co o Tym myślicie ? - m1ch4l88 - 03-07-2015 08:05

Mi też się podobają. Bardzo ładne projekty.


RE: Co o Tym myślicie ? - tomekj3 - 04-07-2015 12:49

Ojjj ja mam pewne zastrzeżenie. Słyszałeś o RWD? Jeżeli tak to zastosuj na swojej stronie. Jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc.


RE: Co o Tym myślicie ? - eber - 04-07-2015 19:43

Tomek tak wiem co to RWD Smile, w tygodniu się tym zajmę. Dobrze że mi przypomniałeś Smile dzięki


RE: Co o Tym myślicie ? - Pink134lol - 05-07-2015 10:11

Fajna sprawa, tylko szablony muszą się czymś wyróżniać,by ludzie chcieli kupować dostęp do strony je zawierające. Ilościowo i jakościowo muszą przewyższać większość amatorskich stron, które oferują szablony za darmo. Oczywiście dobra promocja, pojawianie się strony w większości miejsc sprawi, że nabierze prestiżu, co może pozwoli ci nawet podwyższać ceny, jeśli będziesz chciał.Wink

Póki co, wygląd strony ładny, ale mało treści.