Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lajki Fb skad brac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Lajki Fb skad brac? (/Temat-Lajki-Fb-skad-brac-116946)

Strony: 1 2


Lajki Fb skad brac? - kn10 - 01-07-2015 13:18

Tak sie zlozylo, ze musze w dosc szybkim czasie dodac okolo 1000 lajkow pewnemu fanpagowi a niestety addmefast nie chce obsluzyc tej strony.

Czy macie jakies inne strony (oprocz like4like), albo sposoby aby to szybko poszlo? Tongue

Pozdrawiam Smile


RE: Lajki Fb skad brac? - egnaro - 01-07-2015 16:32

Korzystając z okazji, zapytam odnośnie addmefast czy ktoś wie dlaczego nie dodaje na fanpage żadnych lajków, jakieś konkretne wymagania trzeba spełnić? Dodam, że fanpage ma ustawioną nazwę w adresie ( nie wiem jak to się nazywa dokładnie "www.facebook.com/nazwa") strona jest jako aktywna na liście addmefast a lajki nie przybywają.


RE: Lajki Fb skad brac? - mcraft - 01-07-2015 19:44

Podłączam się pod pytanie


RE: Lajki Fb skad brac? - lukaswu - 01-07-2015 20:07

przybywają, ale jest kolejkowanie mało osób klika w like fp to i nie idą, proste... zacznijcie masowo klikać to będzie ruch Wink


RE: Lajki Fb skad brac? - Wuma - 02-07-2015 18:43

a macie coś takiego z cofanymi like-ami? dobiłem sb w 2 dni w addme i na like4like około 200-300 lików, a po pierwszych 100 cofneło do 30, dziś było ponad 100 znowu cofka do 20 kilku..
jak myślicie odlajkowują na tak masową skalę nabijacze? czy jakiś inny powód, facebook sprawdza? za szybko?


RE: Lajki Fb skad brac? - Pink134lol - 03-07-2015 10:50

Mogą konta blokować, bo mało kto nabija z prawdziwego. Ja również odlajkowywałem, choć powyżej 100 było ciężko, nie mniej jednak inni mogą tak robić.
Poza tym reklamuj FP na odpowiednich do tego grupach, jeśli jest do tego odpowiedni, odpowiadaj na różne posty jako FP, by przyciągnąć większą uwagę, szczególnie, jeśli komentarz zostanie polubiony.


RE: Lajki Fb skad brac? - mcraft - 04-07-2015 15:50

(01-07-2015 20:07)lukaswu napisał(a):  przybywają, ale jest kolejkowanie mało osób klika w like fp to i nie idą, proste... zacznijcie masowo klikać to będzie ruch Wink

Skoro mało osób klika w like fp to jak masowe klikanie ma zwiekszyć ilość tych osób ?

W takim razie jak zdobywać fanów ?


RE: Lajki Fb skad brac? - Marszal - 04-07-2015 21:53

Fanów najlepiej zdobywać zawartością strony, wiadomo że to na początku trwa dłużej ale jak masz dobry fanpage inny od wszystkich i dodajesz dobre treści to dzięki zasiegu wirusowemu jakos leci


RE: Lajki Fb skad brac? - Wuma - 28-07-2015 18:24

(04-07-2015 21:53)Marszal napisał(a):  Fanów najlepiej zdobywać zawartością strony, wiadomo że to na początku trwa dłużej ale jak masz dobry fanpage inny od wszystkich i dodajesz dobre treści to dzięki zasiegu wirusowemu jakos leci
a co jeśli będzie to fanpage powstającej firmy? bez contentu, dziś po raz kolejny setka nabita w 2 dni na addme/like4like i juz cofniete do 40 ... kiedyś nabijałem tysiącami i stały lajki Smile cóż za czasy, ma ktoś jakiś pomysł?


RE: Lajki Fb skad brac? - dyzia - 28-07-2015 21:17

@up

Korzystam ostatnio z autosurfon i leci nawet przyzwoicie jeśli masz oczywiście punkty na koncie. Póki co nie spotkałam się z cofnięciem lajków.