Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] You Tube Poradnik By Gremlin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] You Tube Poradnik By Gremlin (/Temat-SPRZEDAM-You-Tube-Poradnik-By-Gremlin-116937)



[SPRZEDAM] You Tube Poradnik By Gremlin - bossos - 01-07-2015 11:40

1.Nazwa przedmiotu :You Tube Poradnik By Gremlin
2.Opis przedmiotu : poniżej
3.Zdjęcia : http://i.imgur.com/UIvEHzH.png
4.Kontakt : PW
5.Cena : 60zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP lub przelew bankowy

[Obrazek: luiocha.png]

UWAGA. Ogłoszenie na prośbę kolegi z innego forum.

Witam wszystkich, mam do sprzedania kilka sztuk mojego autorskiego poradnik. Wiele razy zastanawiałem się co robię źle że po miesiącu tygodniu czy nawet po paru dniach moje konto leci. Zazwyczaj leciał jak wszedł na dobre miejsce w yt. Dla tego próbowałem cały czas to innej metody i mogę stwierdzić że znalazłem! Moje filmy stoją już od lipca, przynosząc co miesiąc fajnie pieniądze.

W poradniku znajdziesz dosłownie pokazane i opisane co i jak musisz robić aby wbić się do topki, oraz żeby twoje filmy nie padły szybko. Nic więcej w sumie nie ma co dodać trzeba kupić i działać Big Grin


Edit: Do poradnika dorzucam bot który dodaje punkty do takich serwisów jak:

- addmefast.com
- likesasap.com
- tiepNoi.com
- like4like.org
- Like-ex.com
- GetLike.vn
- DrLieks.com
- LikesPlanet.com


[SPRZEDAM] You Tube Poradnik By Gremlin - surfer0700 - 31-08-2015 15:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.