Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - lubiekeppa - 08-07-2015 10:32

Twoja metoda jest bardzo dobra . Dobrze by było jakby wiedzialo o niej jak najmniej osób.
Co to za serwis w ktorym zarabiasz?

Aa mozesz powiedzieć tylko czy celujesz w Polske czy zagraniczne kraje ?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 08-07-2015 10:33

@[dziam] Oczywiście własna domena która od razu zostaje w pamięci Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - DawidMoney - 08-07-2015 10:36

Każdy kto się stara to może czegoś dokonaćSmile powodzenia bd oglądał twój dziennik


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 08-07-2015 10:37

@[lubiekeppa] Oczywiście wszystko jest mieszane. Więcej jest zagranicy. Polaków mam około 4-5% ale od nich też kasa będzie leciała Big Grin Najbardziej mi zależy na tych zagranicznych ludziach żeby ich trochę Sex z kasy Jerk

@[DawidMoney] Dziękuję za miłe słowa Smile I potwierdzam twoje słowa! Każdy kto się stara osiągnie wszystko czego tylko chce!


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 08-07-2015 23:07

8 Lipca
Witam! Dziś dzień zacząłem o porannej kawy! Uwielbiam ten smak, coś jak ciasteczka Smile Od rana zacząłem wysyłać "moim chłopaczkom" zdjęcia. Wszystkie miały prawie po 1K wyświetleń, więc źle nie było Big Grin
Zaprosiłem ich na stronę i miałem tylko około 430 odwiedzin. Może to przez upał? Big Grin Po południu wybrałem się na ognisko, by spotkać się z "Debilami". Będzie mi ich brakowało Sad


Oto efekt mojej pracy:
[Obrazek: bg94wb.jpg]


Efekt oczywiście dobry, ale nie najlepszy Smile Jutro znów wezmę "moich chłopaczków" w obroty! Teraz czas na spanie! Jutro muszę się dobrze wyspać. 9 Lipiec to ważna data! Moje urodzinki Big Grin
Jutro spodziewam się baaardzo dobrego zarobku, ale oczywiście wszystko wyjdzie w praniu.



Dziś dodało mnie do znajomych: 136 osób


@edit- Kur*a już przez 7 minut jestem jubilatem Big Grin Jestem strasznie podekscytowany!
[Obrazek: obfxbt.jpg]

A teraz idziemy spać! Dobranoc Smile





RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tomswi - 08-07-2015 23:12

No to będę pierwszy z forum. Sto lat i sto tysięcy zarobku HeartHeart


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - szyweg - 08-07-2015 23:23

@[tribler] Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i setek tysięcy leadów ! impreza


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - blazej1128 - 08-07-2015 23:42

Najlepszego, zdrowia i milionów na koncie Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - So*Izzy - 08-07-2015 23:49

Wszystkiego najlepszego Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mercz - 09-07-2015 07:28

A działasz na android, czy iOS? Wink
Najlepszego! Big Grin