Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Biznes Chłopczyk - 03-07-2015 18:47

Ile wyciskasz mamony na miecha? Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - adios123 - 04-07-2015 19:03

Może Ci się przyda Jerk
http://scr.hu/7szi/2qbha
(snapczat)


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 06-07-2015 21:57

2 Lipca
Domena i Hosting wykupione! Po powrocie z plaży, od razu zabrałem się za tworzenie strony! Jako że jestem baaardzoo dużym laikiem w sprawach HTML, to jakoś sobie poradzę Smile Zrobiłem następne konto, zrobiłem mały spamik i zakończyłem dzień z Bardzo Dobrym Wynikiem! Zdaję sobie sprawę, że mój dziennik nie jest jeszcze obfity w zarobki, ale staram się Big Grin

Dziś dodało mnie do znajomych: +147-150 (Mogłem się pomylić Big Grin)



3 Lipca
Dziś dzień był taki sam jak wszystkie pozostałe. Zrobiłem konto, lekki spamik i po sprawie Smile Strona jest w 50% ukończona, jeszcze tło i inne bajery Cool
Jestem strasznie zawiedziony brakiem zarobków, lecz to tylko kwestia czasu Big Grin

Dziś znów lecę na ShowUp'a na 3-4 godzinki w wiadomo jakim celu Cool

Dziś dodało mnie do znajomych: 118 osób



4 Lipca
Wszystko jest na dobrej drodze! Strona prawie skończona i mogę niedługo zaczynać Sex ludzi z hajsu Big Grin Zrobiłem konto i puściłem spamik Smile

Dziś dodało mnie do znajomych: 68-70 osób



5 Lipca
Strona skończona! Mogę już zaczynać zarabiać na SnapChacie Smile
Wakacje już są a ja dalej w domu się kiszę pokerface
Może wreszcie za ten hajs gdzieś pojadę? Mazury? Morze? Jeszcze zobaczymy Cool

Dziś dodało mnie do znajomych: 64 osoby



6 Lipca
Dziś zaprosiłem moich ludzi na stronę! Efekt?
914 osób na mojej stronie! PERFEKTO!
Jutro dam wam info o zarobkach. Czekajcie cierpliwie !



RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Pmxq - 06-07-2015 22:54

ciekawie, sam jestem użytkownikiem tej aplikacji i miałem pewien pomysł na zarobek dzięki niej, ale jak na razie nie wdrażałem go w życie Wink Czekam na jutrzejszy "pokaz" zarobków Big Grin Powodzenia życze! Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Rps - 06-07-2015 23:28

Interesujący Dziennik nie powiem Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 07-07-2015 11:16

Moje posty nie są jakoś bogate w tekst, lecz bardzo się staram Smile Dziękuję wszystkim za miłe słowa i pozdrawiam.

Miłych wakacji życzę imprezaSex


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - rejwus15 - 07-07-2015 11:43

Ekstra! Powodzenia i wytrwałości, obserwuję i czekam na zarobki Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 07-07-2015 22:18

7 Lipca
I jestem już po pierwszym zarobku Huh Dowiedziałem się też, że posiadam działającego Viral Skrypta który udostępnia posty na tablicy ofiary Big Grin Wczoraj zapraszałem ludzi na stronkę i Sex ich trochę z kasy. Wszystkich wejść na stronę miałem około 950. Dziś sobie odpuszczam by nie zrazić ich do mojej stronki Smile Nie będzie dzisiaj zarobku Sad


Macie Snapchata? Wiecie co się dzieje kiedy licznik wyświetleń waszego snapa będzie większy niż 999? Zobaczcie sami Big Grin
[Obrazek: 8a3mjm.jpg]

Moje wyniki są coraz lepsze! Heart

A co do zarobków to proszę:
[Obrazek: 6twmn8.jpg]

Stwierdziłem, że nie potrzebna wam jest konwersja i ilość leadów Big Grin Liczy się zarobiony hajs! Teraz idą wakacje i kasa jest mi bardzo potrzebna.
Dzień był dla mnie bardzo dobry i ciesze się! Muszę ludzi coraz bardziej zachęcać i będzie więcej $$$.





RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - dziam - 08-07-2015 08:43

Cwaniaczek Big Grin Własna domena czy jakiś blogspot, wordpress?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - liroypl - 08-07-2015 08:54

Działasz sposobem ze strefy ?