Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - adios123 - 01-07-2015 08:40

Czekam na pierwsze twoje zarobki na tym sposobie. Powodzenia.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 01-07-2015 10:11

Dziś zabieram się za tworzenie strony pod moja niszę Smile Jeszcze tylko posiedze sb z 4-5 godzin na Showup.tv i lecimy Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - zjadamkredki - 01-07-2015 10:38

Showup ? Tam się da zarobić nie będąc płci żeńskiej ? Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 01-07-2015 11:24

Może się tam relaksuje przed pracą Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 01-07-2015 11:53

Takie tam robótki ręczne Big Grin
Jest mi to bardzo potrzebne do zarobku i mojej niszy xD


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 01-07-2015 19:39

Witam w następnym podsumowaniu mojej przygody ze Snapem Big Grin

Wakacje, słońce i woda! Byłem dziś nad jeziorkiem z rodzinką i strasznie jestem zmęczony! Bardzo potrzebowałem tych wakacji, ponieważ cały rok byłem przygotowywany do egzaminów...
Popełniłem błąd, wypłaciłem całą kasę z PayPal'a i nawet nie mam na domene wykupić Big Grin Zaprosiłem ludzi znów na moje konto Snapchat. Oto wyniki z My Story:
[Obrazek: 65h0q6.jpg]


Screeny robią tylko z tych DOBRYCH zdjęć Big Grin

Lecę znów dziś na 2-3 godzinki na Showup'a Big Grin
Oczywiście w celach edukacyjnych Dodgy

Jutro tylko stronka i zaczynamy z zarobkiem! Zobaczymy na ile impreza mi starczy



RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - broofie - 01-07-2015 19:52

SS odmawia współpracy Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - milosz998 - 01-07-2015 19:54

Brak ss Smile

Temat ciekawy


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 01-07-2015 20:12

@[milosz998] i @[broofie]
Wszystko naprawione Smile
Możecie zobaczyć jak mi idzie. Ogólnie mało się teraz dzieje w tym dzienniku, ponieważ zależy mi na tym by zdobyć trochę zaufania tych ludzi Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - m3xir - 03-07-2015 18:07

Z chęcią będę obserwował twoje poczynania. Smile

Sent from my LT30p using Tapatalk