Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 25-07-2015 23:45

Tribi aktualizacja miała byc 20, czekamyyyyy!


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 26-07-2015 00:01

@[Mikey] Już piszę Smile
Witam po długiej przerwie Smile
Oczywiście już wyjaśniam co z dziennikiem!

Od jakiegoś tygodnia nie mam weny do zarobku, po prostu odechciewa mi się.
Na Snapchacie sypią się małe kwoty. Wpadnie tam jakieś 20-30 zł
Oczywiście zdjęcia wstawiam już tylko jak mi się przypomni... Wcześniej miałem zawsze ustawione budziki które przypominały mi żebym wstawił zdjęcie Smile

Jako iż chciałbym się podszkolić w HTML, tworzeniu stron itp. Założyłem swoją stronkę gdzie już od dawna zarabiałem na PPI lecz z mały skutkiem Sad Właśnie przypomniałem Sb o mojej starej domenie którą szybko da się wypromować i zobaczymy co z tego wyjdzie.
PPI są to dla mnie narazie groszowe sprawy. Próbuję sił w Aplikacjach Android Huh
Na razie tworzę takie aplikacje jak: Laser, stłuczony ekran, tłumacz zwierząt beka
To ludzie ściągają, są ciekawi a najbardziej Ci najmłodsi. Będę chciał podpiąć reklamy z AdMoba i zobaczyć zarobki. Może niedługo powstanie następny dziennik z PPI + Aplikacje

Zobaczymy co czas pokaże Smile
Na razie jestem bardzo leniwy... Pomagam w domu i UWAGA!
Podjąłem się pracy w MC'Donalds pokerface
Przyjmują od 16 lat na Wakacje. Czemu nie?
Także naprawdę jestem pozbawiony czasu na prowadzenie jakiegokolwiek dziennika na ten moment.
Po wakacjach lub pod ich koniec zakładam dziennik PPI + Aplikacje Smile


Żegnam się z wami i Dobranoc
Pozdrawiam Tribler


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Lejston - 26-07-2015 00:56

Wiedział, że nisza sie wypala, sprzedał i kończy z tym. Wg. Mnie nie fer bardzo Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 26-07-2015 01:25

Jego sprawa. Kto chciał to kupił, kto był mądry wiedział na co się rzuca. Szkoda, że koniec dziennika, bo ciekawiły mnie zarobki ze Snapa jego sposobem.


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - yazir - 26-07-2015 11:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - daniel42na - 01-11-2015 00:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.