Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 14-07-2015 21:16

Mam pytanie - da się zrobić by automatycznie akceptować znajomych?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 14-07-2015 22:11

@[v3XeR] Nie mam podstaw by ci pomóc Big Grin
Przepraszam bracie Sad


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - count765 - 14-07-2015 22:20

Szczerze mówiąc podsunąłeś mi pewien fajny pomysł Wink Ale nie martw się, nie zamierzam Cię wygryzać i robić konkurencji, polega na czymś zupełnie innym Big Grin

Obserwuję Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Rakim69.rg - 15-07-2015 10:21

Gratuluję pomysłu!
Sam na początku istnienia (początek popularności snapa w PL) mierzylem w tym kierunku zarobku bo pole do popisu było i napewno nie było wykorzystywane przez nikogo na początku wiec wydawało mi się to świetnym sposobem lecz plany nie do końca były odzwierciedlenie w rzeczywistości kilka dni robienia podłoża (znajomi, gadka szmatka itd) i marne zyski wiec zrezygnowałem :/
Ale Tobie życzę powodzenia i zysków ponad wyznaczony cel! Smile
- Oczyście obserwuje, milo czytać o czym co sami chcieliśmy robić :3 Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - RemoverPL - 15-07-2015 10:23

Jak tam idzie? Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Rape - 15-07-2015 10:51

Czekamy na aktualizacje, świetnie się czyta dziennik kogoś, kto tryska kreatywnością Jerk2


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Pasza dla konia - 16-07-2015 00:01

Świetne wyniki, nie sądziłem że można tyle na srapchat wyciągnąć. Sam właśnie próbuje, lecz z miernym skutkiem Big Grin
W sumie to dodałem tylko 300 znajomych i jedno zdjęcie, więc co ja tam mogę wiedzieć Lol


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Pyczarka - 16-07-2015 01:19

Ja mam ~800 i 0 zarobków Big Grin

Albo typowe linkowanie na snapach nie działa, albo streamy nie konwertują na smartphonach :o

Czekamy na aktualizację Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - misterzelek - 16-07-2015 13:03

@Pyczarka tak samo Big Grin


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - damianus627 - 16-07-2015 15:00

Ja miałem leada przy ~50 wyświetleniach.