Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 12-07-2015 20:48

I tak dodaje z galerii Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - RemoverPL - 12-07-2015 21:05

Jak dodawać zdjęcia z galerii? Tongue


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - liroypl - 12-07-2015 21:20

Google nie boli Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - thomasward - 12-07-2015 22:15

Lotheo, nie żeby coś, ale teraz to ty robisz syf... Idź załóż temat w Off-Topic o BlueStacks i tam dyskutuj. A skoro koleś zarabia na Snapie to chyba logiczne, że o tym dyskutujemy. No ale nic.

Do autora - powodzenia i jak największych zysków.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 12-07-2015 22:39

12 Lipca
Witam po krótkiej przerwie Big Grin
Oczywiście 2 dni to nie tak długo, także nic nie zarobiłem!

Zacznę od dzisiejszego dnia.
Wstałem o godzinie 11 (to bardzo wcześnie jak na mnie ;D) i zacząłem dzień od porannej kawy Heart
Znajomi oczywiście wyciągneli mnie na dwór, miałem przyjść tylko w wskazane miejsce.
Przychodzę i czeka 15 osób, miło znów ich widzieć Smile
O godzinie 17 poszliśmy do sklepu, z racji że nie mamy 18 lat to musieliśmy zapytać jakiegoś żula czy nam piwa nie kupi Big Grin
Czekaliśmy jakieś 20 minut na niego! I wychodzi on! Nasz zbawiciel, z kratą piwa Big Grin
Poszliśmy wszyscy nad rzekę i rozpaliliśmy ognisko, dostaliśmy jeszcze dostawę piwa (Następna krata Big Grin).
I już jakoś to się wszystko potoczyło Big Grin Naje*ani szaleliśmy do 10 w nocy.

Jeżeli chodzi o zarobek, to dzisiaj baardzo mało. (Nie wysyłałem im zdjęć Sad )

Efekt:
[Obrazek: xu39hz.jpg]


W tym miesiącu zarobiłem: 486.75 zł
Cel na Lipiec: 1000 zł




UWAGA! Sprawdzamy czytelność dziennika Big Grin
Napiszcie na dole jakiś komentarz Big Grin "Czytam" lub "Obserwuję" Postarajmy się!



RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - RemoverPL - 12-07-2015 22:44

(12-07-2015 22:39)tribler napisał(a):  O godzinie 17 poszliśmy do sklepu, z racji że nie mamy 18 lat to musieliśmy zapytać jakiegoś żula czy nam piwa nie kupi Big Grin

Serio? Lol
Ja w twoim wieku normalnie wchodziłem do sklepu, brałem co potrzebne a gdy padało niewygodne pytanie wkręcałem ekspedientce jakąś ściemę, typu "czy ja wyglądam na mniej niż 18 lat?" Lol

PS: Nie pij, mimo tego, że alkohol smakuje o wiele lepiej gdy nie masz 18 Lol Ale nie pij, żeby nie było, że cię demoralizuję Big Grin

Czytam, obserwuję.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 12-07-2015 22:48

@[RemoverPL]
U nas od razu dowodziki trzeba pokazywać, mamy wredne ekspedientki 4
Spokojnie, od dwóch piw w dupie mi się nie poprzewraca Big Grin
Dzięki za troskę Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 12-07-2015 23:09

@[Mikey]
Proszę zakończcie to do cholery! Ile wy macie lat?!

Już ja potrafię się lepiej zachować i zapomnieć o tym wszystkim ?!

Macie jakąś sprzeczkę? To proszę to załatwić na PW!
I nie wzywaj tutaj Thomasward'a tylko po to by Cię poparł!
Proszę to wyjaśnić na PW! Mój dziennik nie jest do takich rzeczy!


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 12-07-2015 23:13

@[tribler]

Po raz kolejny nie wiem w czym masz problem, skoro odpowiedziałem mu na wiadomość którą skierował do mnie, lecz nie był to offtop, bo równocześnie dorzuciłem coś do Twojego dziennika, no cóż w takim razie porzucam śledzenie dziennika, ale życzę powodzenia w zarobkach!


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Scientist. - 13-07-2015 09:56

Obserwuje.