Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - thomasward - 12-07-2015 14:27

To logiczne, bo jak do kogoś się wyśle to dostanie on o tym powiadomienie plus wyświetli mu się to w menu głównym i jest większe prawdopodobieństwo, że odbierze snapa. Konwersja i wiarygodność jak dla mnie może być jednak wtedy mniejsza.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 12-07-2015 14:55

Tylko sam nie wiem do czego link dawać... Blog? Czy może od razu do suba/sms?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - thomasward - 12-07-2015 15:15

Są różne sposoby monetyzacji ruchu ero, niekoniecznie suby sms. Dobrze zrobiony blog z real content pozwoli przyciągnąć stałych klientów, słaby blog tylko obniży konwersję.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - whoami - 12-07-2015 15:33

(12-07-2015 14:19)Mikey napisał(a):  Testowałem sposób i lepiej wypadł ten, gdzie wysyła się prywatne wiadomości, niż ten który dodajesz na My Story. Też tak sądzicie ?

Właśnie teraz testuję My Story i jest słabo. A wysyłanie snapów bezpośrednio do każdego użytkownika, to trochę ciężki temat, chyba że zainstalujemy jakiegoś moda Cool. Pobawię się jeszcze z innymi programami, bo Livestream póki co słabo wypada.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 12-07-2015 17:18

@[Mikey] @[whoami] @[thomasward]
Słuchajcie nie rozumiem waszego problemu w tym temacie. Chcecie odgadywać moją niszę? Proszę bardzo! Ale nie w tym temacie! Załóżcie swoje tematy i tam opowiadajcie o swoich doświadczeniach.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 12-07-2015 17:26

@[tribler] Nie bulwersuj się tak! Gadaliśmy na temat akurat Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - thomasward - 12-07-2015 17:32

Dżizas, ale zdenerwowanie. Ja im tylko coś tłumaczyłem.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 12-07-2015 17:33

@[Mikey] No dobra ale proszę nie tutaj Big Grin
Właśnie dałem poradnik Nitram'owi i Poczmail'owi.
Z powodów rodzinnych 20% dochodu ze sprzedaży poradników, przeznaczam na chore dziecko. Jakub ma złośliwego raka wątroby Sad
http://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/jakub-bizon/


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Lotheo - 12-07-2015 17:58

Ale dlaczego ma się nie denerwować? Robicie tutaj chłopakowi burdel w jego własnym dzienniku, gdzie Wasze wypociny nic nie wnoszą do jego tematu, a już na pewno mu nie pomagają. Ogarnijcie się i załóżcie sobie wątek w off-topie dot. Snapa, czy Waszych cudownych nisz. Kur** co za ludzie facepalm


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - RemoverPL - 12-07-2015 18:42

Korzystasz ze snapa na telefonie/tablecie? Jeżeli tak, to możesz sobie ściągnąć jakiś emulator, np. BlueStacks i tam pobrać snapchata Big Grin Będzie wygodniej (jeżeli chodzi o pracę Wink )


//edit
Chyba jednak zły pomysł, nie da rady robić zdjęć Lol