Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 30-06-2015 18:11

O mnie:
Witam, mam na imię Mateusz mam 15 lat, w lipcu 16. Wybieram się do Technikum Gastronomicznego. Zarabianiem w internecie interesuje się od końca 2012r, kiedy dałem się nabrać na GitfCode Minecraft Big Grin Znalazłem to forum i zacząłem poznawać wszystkie sposoby zarobku. Przeczytałem wiele dzienników, poradników i właśnie dzięki nim chciałem więcej i więcej wiedzy! Jest to mój pierwszy (dziewiczy Big Grin) dziennik, więc proszę o wyrozumiałość. Zawsze się wstydziłem zakładać takie coś Smile

Gdzie zarabiam:
Aktualnie w oko wpadła mi aplikacja SnapChat. Widzę w tej aplikacji wielki potencjał na zarobek! Idea
Jak to wykorzystam, to już mój pomysł Jerk2



A więc zaczynajmy zbierać kasę Sex


Dzień 1
Dzisiaj mało zrobiłem, lecz dało mi to bardzo dobry wynik Smile
-Zrobiłem profil na FB i porozsyłałem nick do grup Smile
-Zaprosiło mnie dziś około 500 osób! Tyle miałem odsłon zdjęcia na My Story
-Dodałem 8 zdjęć na My Story



Co chcę zrobić jutro:
-Znów porozsyłam nick na Facebooku. Spodziewam się około 400-500 zaproszeń!




Mało dzieje się w tym 1 poście, lecz dopiero nabieram wprawy Big Grin
Aktualizacja codziennie o 18-20


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - RemoverPL - 30-06-2015 18:53

W końcu coś innego niż FB, będę obserwował Smile Powodzenia!


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - wiezaawieza - 30-06-2015 19:06

Wow. Pomysł ciekawy i nawet sam mam kilka pomysłów co do Snapchata ;p Tylko dupy mi się ruszyć nie chce ;P


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - dziam - 30-06-2015 20:04

Ciekawy pomysł, czekam na wyniki Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - dobrydiler - 30-06-2015 21:56

@[tribler] Będę obserwował Smile
A co do zdjęć z galerii to jest sposób root + Xposed + snapprefs (snapy też się automatycznie zapisują Jerk2)
Ale przy rocie ingerujesz w pliki systemowe telefonu bądź tabletu (tracisz gwarancję i możesz zepsuć telefon i będzie nadawał się tylko do : Sex ) Jerk2
Jakby co to wal śmiało Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 30-06-2015 22:03

Możecie mi rozjaśnić jak można zarobić na Snapie, choć trochę ?
Jak będziecie mieli dużo "znajomych" to będziecie wrzucać zdjęcie z linkiem (do subów Big Grin ) na My Story ?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 30-06-2015 22:11

@[dobrydiler] No widzisz xD Ja mam tylko jeden programik i śmiga Smile Zadnego roota nie musiałem robić Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Damkofr - 30-06-2015 23:06

Będę o obserwował Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - traku - 30-06-2015 23:09

Czekam na jakieś info o zarobkach bo ciekawi mnie to ile można na tym zarobić Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - dobrydiler - 01-07-2015 08:33

@[tribler] Podasz nazwę z ciekawości może być na pw ?