Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! (/Temat-BuzzBee-pl-VIDEO-PORADNIK-TO-NIE-SCAM-116907)



BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - kredson - 30-06-2015 17:17

Wszystko Opisane w Filmiku
Nie ma Reflinków
Wypłata Odrazu automatyczna
Dowód wypłaty na filmiku
Zapraszam







RE: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - patulsky1337 - 30-06-2015 17:43

Według mnie nie opłacalne...

lecieć gdzieś, żeby zrobić zdjęcie produktu za 1,50 zł... niektórzy nie mieszkają w centrum albo do sklepu daleko i można zmarnować od kilkunastu minut do kilku godzin czasu... nie lepiej posiedzieć w domku i zarobić innym sposobem? Przez ten czas można wykasować stówkę może pół na programach partnerskich. Tongue

Ale to moja tylko opinia, jak ktoś lubi wszędzie łazić i/lub jest zdesperowany to aplikacja się przyda.


RE: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - AnnaKa - 30-06-2015 17:48

A u mnie nie wczytuje listy zadań Sad
Było już kiedyś takie coś że 7 pln na pp płacili


RE: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - kredson - 30-06-2015 19:02

Ja zarobiłem 7,50 PLN w sumie po drodze bo i tak musiałem jechac do sklepu wiec to bez problemu zawsze jak ktos np jedzie autobusem i wyda na bilet i przy okazji zrobi kilka zadan to zwraca mu sie kasa za bilet ale wiekszac ludzi mieszka w miescie wiec mozna na niej spoko zarobic

Pisałem wlasnie z tworca tej apki i odpisali mi tak cytuje
Cytat:Witaj,
Dzięki za informację i recenzję!
Co do zadań. Proszę czekaj na kolejne ogłoszenia, teraz jest okres wakacyjny i nasi zleceniodawcy powoli się ruszają Wink
Wkrótce będzie kilka ciekawych zadań – już za większą kasę ale prośba o cierpliwość.
Pozdrowienia!

Zespół BuzzBee



RE: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - DeoRIP - 30-06-2015 20:40

Był taketask i dalej działa


RE: BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - Make it - 01-07-2015 08:53

Niedawno w taketasku darmowe pizze były Wink ( wynagrodzenie 31 zł za odwiedzenie pizzeri i kupno za min 20 zł )


BuzzBee.pl [VIDEO PORADNIK] TO NIE SCAM !! - Artinesse - 19-03-2018 16:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.