Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB v2.3 z publish_actions . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions . (/Temat-Aplikacja-FB-v2-3-z-publish-actions-116889)

Strony: 1 2 3 4


Aplikacja FB v2.3 z publish_actions . - Kerehan - 30-06-2015 12:11

1.Nazwa przedmiotu : Aplikacja v2.3 z publish_actions
2.Opis przedmiotu : Możliwość publikowania postów na tablicy.
3.Zdjęcia :
[Obrazek: 55926bd411d39.png]
4.Kontakt : Preferuję GG: 54305832 / PW
5.Cena : 420zł - (Możliwe ewentualne negocjacje. )
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy/PayPal (najlepiej mBank albo expressowy)

Sprzedane Aplikacje: 4/6
2 APLIAKCJE DOSTĘPNE DO SPRZEDAŻY! Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Mercz - 30-06-2015 12:27

A czemu sprzedajesz? Wink nie lepiej je wykorzystac?Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Kerehan - 30-06-2015 12:33

A nie chce mi się bawić w zbieranie tych tokenów. Już zmęczony jestem tym całym spamem po fejsie i zakładaniem nowych kont. Poza tym, wiszę 500zł za kursy które już skończyłem i przez to nie mogę zacząć egzaminu na prawo jazdy. Smile Tak więc kasa potrzebna dlatego sprzedaję. Smile

Możliwe, że będzie ich więcej Smile

EDIT: Pierwsza osoba, która będzie chętna dostanie apkę za 350zł Smile Zapraszam do kupna Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Mauorycy - 30-06-2015 14:29

Weź ogarnij tą cenę bo robisz chłopakom niepotrzebnie niezdrową konkurencję ;P I tak Ci za 5 stówek zejdzie


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Kerehan - 30-06-2015 14:42

Zejdzie tylko kiedy.. Smile Potrzebuje hajsu na już można powiedzieć.. Smile A jak sprzedam te apki to następne będą w normalnych cenach Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - ClassAxion - 30-06-2015 15:43

To opchnij jedną, zrób sobie zaplecza na drugiej i koś grube ryby impreza


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Kerehan - 30-06-2015 15:48

Aa tam Big Grin Może kiedyś spróbuję. Ale póki co będę robił apki i sprzedawał Smile

Pierwsza aplikacja sprzedana. Smile
Cena wraca do 400zł Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Voldir - 30-06-2015 20:55

Sam robisz sobie anty-reklamę takim zachowaniem:

[Obrazek: AFMVZc3.png]

Wbijasz dzisiaj 50 postów w śmieciowych działach typu: dzienniki pracy, reffback i off-top.

Jesteś mało wiarygodny jak dla mnie i mam nadzieję, że wiele osób najpierw przeczyta mój post, a potem pomyśli o ew. zakupie.

Można prosić o zabranie głosu osoby, która zakupiła apkę, bo napisać to i ja mogę, że dziś w dużego lotka wygrałem Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Kerehan - 30-06-2015 21:09

Tym co wysłałeś nic nikomu nie udowodnisz. Nie zaprzeczam, pisałem posty. Na początku miałem problem z wysłaniem tematu przez jakiś error z mybb, więc myślałem, że jakaś blokada, że mam za mało postów. Nie zaprzeczam.
(30-06-2015 12:33)Kerehan napisał(a):  Poza tym, wiszę 500zł za kursy które już skończyłem i przez to nie mogę zacząć egzaminu na prawo jazdy. Smile Tak więc kasa potrzebna dlatego sprzedaję. Smile
Między innymi przez to tak zrobiłem jak zrobiłem. Ale apka została sprzedana oraz również dostarczona osobie która ją kupiła. Smile

Napiszę do osoby, która zakupiła apkę o wypowiedzenie się czy ją oszukałem.. Smile
Na życzenie mogę również wstawić zapis z rozmowy + dowód wpłaty Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions - Voldir - 30-06-2015 22:01

A co mam udowadniać? Mało osób przewinęło się już przez forum, które nabiły 50 postów ledwo i już coś sprzedawały? Nie muszę nic nikomu udowadniać, ale mogę uświadomić, żeby głębiej analizowały historię sprzedawców na tym forum. Zbyt wiele już widziałem krzywych akcji tutaj.

Nie chodzi o Moją satysfakcję, ale o Twoją wiarygodność. Nie musisz wklejać nic dla mnie, ale dla swoich przyszłych klientów Smile