Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) (/Temat-Zarabiaj-pieniadze-na-graniu-w-gre-116873)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - jaremo098 - 03-07-2015 19:26

Ale fajnie że jest taka funkcja, kiedyś grałem w plemiona mialo się te 86 wiosek;d


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - olekn1 - 03-07-2015 20:11

A wiadomo, jak to jest z innymi grami od Inno? Np. Grepolis - można tam wymieniać surowce za golda, ale czy można je wypłacać? Bo na alledrogo jest spora konkurecja Undecided


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 04-07-2015 07:49

(03-07-2015 20:11)olekn1 napisał(a):  A wiadomo, jak to jest z innymi grami od Inno? Np. Grepolis - można tam wymieniać surowce za golda, ale czy można je wypłacać? Bo na alledrogo jest spora konkurecja Undecided

Osobiście nie mam pojęcia gdyż ja gram tylko w Plemiona.

Konkurencji trochę jest na Plemiona teraz, ale mimo to można szukać kupców na własną rękę np. Dojść do plemienia jakiegoś i tam się ogłosić o sprzedaży Wink

PS. Był poruszany temat, że tak zarobionych punktów premium nie można przesyłać. Sprawdziłem to raz jeszcze - działa wszystko Smile A więc można się bawić. Dzięki wszystkim za rejestracje z reflinka Smile


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - kuli - 04-07-2015 16:50

Wazne pytanie mam.
Czy ten sposob zarabiania odnosi sie do plemiona 2 ( czyli wersja na pc) czy mozna tez w ten sposob grac w tribal 2 na androidzie?


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 04-07-2015 17:01

(04-07-2015 16:50)kuli napisał(a):  Wazne pytanie mam.
Czy ten sposob zarabiania odnosi sie do plemiona 2 ( czyli wersja na pc) czy mozna tez w ten sposob grac w tribal 2 na androidzie?

Ten sposób odnosi się do starej wersji plemion czyli tylko Plemiona. I istnieje aplikacja na androidy bo sam mam i korzystam.


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - kuli - 06-07-2015 11:15

Ok. Ja na markecie mam gre plemiona- tribal wars. Czy to ta gra?
Jest jeszcze 2 wersja rozumiem ze ta odpada


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - banipunz - 06-07-2015 11:20

(06-07-2015 11:15)kuli napisał(a):  Ok. Ja na markecie mam gre plemiona- tribal wars. Czy to ta gra?
Jest jeszcze 2 wersja rozumiem ze ta odpada

Tak, plemiona-tribal wars jest dobre Big Grin


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 06-07-2015 11:21

(06-07-2015 11:15)kuli napisał(a):  Ok. Ja na markecie mam gre plemiona- tribal wars. Czy to ta gra?
Jest jeszcze 2 wersja rozumiem ze ta odpada

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.innogames.staemme


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - patryk006 - 06-07-2015 11:57

dobra mała aktualizacja, dalej na tamtym świecie ode mnie kupują , wpadło ponad 200p od kiedy pisałem posta, czasami czeka się 2 dni ale potem schodzą oferty 3x 25p w surowcach albo więcej


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - kuli - 06-07-2015 12:35

Czyli bedzie coraz latwiej zarabiac czy trudniej bo rynek sie nasyci?