Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) (/Temat-Zarabiaj-pieniadze-na-graniu-w-gre-116873)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 30-06-2015 07:33

(29-06-2015 18:27)CRUZA napisał(a):  Nie miałeś wcześniej swojego reflinka tylko poradnik opisywałeś więc po co miał się ruch marnować ale spoko, Twój wątek Smile

Bo ja poradnik wstawiłem nie dla refflinków, a dla Was abyście mogli sobie zarobić kilka groszy w fajny i przyjemny sposób. A do Twojego refflinka nie miałbym nic przeciwko, tylko jak już postanowiłeś wstawić refflink to wypadałoby dodać także czysty link.
(29-06-2015 19:29)DawidJ1906 napisał(a):  ale ja mam fartaSmile zalogowałem się tam patrze a tam mi pisze jesteś z nami już 1 rok otrzymujesz od nas 100 pkt. premium Huh

Wiesz, ale tych PP akurat nie da się przelewać innym graczom więc nie nadadzą się do sprzedaży, chyba że coś się zmieniło. Ale nawet jeśli nie możesz ich sprzedać to zawsze będziesz mógł wykorzystać je do zakupu np. surowców w celu szybszej rozbudowy wioski, a potem będziesz sprzedawał surowce Idea


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - adios123 - 30-06-2015 07:41

Sprawdzę grę. Dzięki. Jeśli mała konkurencja to można zarobić i to sporo.


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 30-06-2015 08:06

(30-06-2015 07:41)adios123 napisał(a):  Sprawdzę grę. Dzięki. Jeśli mała konkurencja to można zarobić i to sporo.

Konkurencji trochę jest, ale zawsze można szukać kupców na własną rękę poprzez grę. Czyli dołączamy do jakiegoś innego np. nowego świata potem wstępujemy do plemienia dosyć licznego 50+ graczy i wystawiamy ofertę że sprzedamy PP po korzystnej cenie Smile W opisie profilu też można ustawić info o sprzedaży to zawsze jakiegoś kupca znajdziemy dodatkowego Smile


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - seba274 - 30-06-2015 08:32

A tak w ogóle duży popyt na PP jest?


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 30-06-2015 08:37

(30-06-2015 08:32)seba274 napisał(a):  A tak w ogóle duży popyt na PP jest?

Jest spory, można na allegro popatrzyć ilu ludzi kupuje. Pierwsze dwie promowane oferty mają:

200 PP - 7 zł - 72 osoby kupiły
200 PP - 8 zł - 51 osób kupiło

Więc popyt jest nawet nie mały. A jeszcze bardzo dużo osób kupuje przez grę lub od innych graczy więc z kupcami problemu nie powinno być większego.


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Sofokles - 30-06-2015 08:43

Na samym początku, jak pojawiała się możliwość wysyłania PP, kupowałem największe pakiety, i sprzedawałem taniej w paczkach po 200 PP. Jak dobrze się poszukało, z zagranicy można było dorwać PP za dosłownie grosze Smile Innym sposobem by wyciągnąć taniej PP, są promocje.

Z zainwestowanego 1 k wyciągnięte zostało 2 z groszem. Tak więc polecam jak najbardziej Smile


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - broofie - 30-06-2015 08:43

Szkoda, ze nie poruszyles jednych z wazniejszych kwestii jaka jest obrona wlasnych surowcow. Nie wystarczy rozbudowywac swojej wioski aby wiecej produkowac, trzeba rowniez szkolic armie. Wiec jesli ktos mysli, ze po dwoch tygodniach bedzie mogl liczyc na zyski to sie grubo myli.


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 30-06-2015 08:47

(30-06-2015 08:43)broofie napisał(a):  Szkoda, ze nie poruszyles jednych z wazniejszych kwestii jaka jest obrona wlasnych surowcow. Nie wystarczy rozbudowywac swojej wioski aby wiecej produkowac, trzeba rowniez szkolic armie. Wiec jesli ktos mysli, ze po dwoch tygodniach bedzie mogl liczyc na zyski to sie grubo myli.

W sumie masz rację, zaktualizuje pierwszy post o jakiś poradnik. Ale już po dwóch tygodniach można, tylko bardzo dużo zależy od tego w jakiej okolicy będziemy, jak często będziemy mogli wejść na grę itd.


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - EA7 - 30-06-2015 09:42

Cytat:Niektóre Punkty Premium nie mogą zostać użyte do transakcji, przekazania innym graczom lub kupienia funkcji Premium jako prezent. Przykładami są:

Punkty nabyte za pośrednictwem pewnych metod płatności, które wymagają odczekania wyznaczonego czasu, zanim będzie można ich użyć (o czym informacja pojawia się po wybraniu danej metody płatności).
Punkty otrzymane darmowo, które nigdy nie mogą zostać użyte w tym celu.
Chyba z interesów nici xD


RE: Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :) - Adriano42 - 30-06-2015 10:35

(30-06-2015 09:42)EA7 napisał(a):  
Cytat:Niektóre Punkty Premium nie mogą zostać użyte do transakcji, przekazania innym graczom lub kupienia funkcji Premium jako prezent. Przykładami są:

Punkty nabyte za pośrednictwem pewnych metod płatności, które wymagają odczekania wyznaczonego czasu, zanim będzie można ich użyć (o czym informacja pojawia się po wybraniu danej metody płatności).
Punkty otrzymane darmowo, które nigdy nie mogą zostać użyte w tym celu.
Chyba z interesów nici xD

Te które zarobisz z rynku można normalnie przesyłać, sam przecież wczoraj resztę moich PP wysyłałem do znajomego. Możliwe, że masz PP z nagrody "1 rok z nami" lub więcej to tych nie da się wysyłać.

Jeszcze dzisiaj specjalnie choć 1 PP zarobie i zobacze czy działa, ale na 99% tak bo wczoraj wysyłałem.