Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł za założenie konta w PKO BP! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 50 zł za założenie konta w PKO BP! (/Temat-50-zl-za-zalozenie-konta-w-PKO-BP-116853)



50 zł za założenie konta w PKO BP! - Jaro070 - 29-06-2015 12:20

PKO Bank Polski daje bonus w postaci 50 zł jeżeli założy się konto z polecenia znajomego.
 
[Obrazek: logo_pko_bp.jpg]
 
 
Warunki, które należy spełnić:
Dokonanie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia Nowego konta PKO Banku Polskiego operacji bezgotówkowych przy wykorzystaniu:
i. karty debetowej wydanej do Nowego konta PKO Banku Polskiego o łącznej wartości minimum 200 PLN w punktach usługowo –
handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet, oraz
ii. aplikacji IKO powiązanej z Nowym kontem PKO Banku Polskiego, o łącznej wartości minimum 10 PLN w punktach usługowo –
handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.
Regulamin: https://mam.pkobp.pl/media_files/6d13c28a-af9c-4122-95f1-05b6a0572e77.pdf
 
 
Konta objęte promocją:
  1. PKO Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat; 0 zł za kartę do konta - wystarczy 5 płatności na dowolną kwotę),[/*]
  2. PKO Konto za Zero (0 zł za kartę do konta, jeżeli dokonasz płatności na kwotę min. 300 zł),[/*]
  3. PKO Konto bez Granic (17,90 zł za prowadzenie rachunku)[/*]
  4. Superkonto Oszczędne (6,90 zł za prowadzenie rachunku)[/*]
  5. PKO Konto Pogodne (dla osób w wieku powyżej 60 lat)[/*]

Mój kod polecenia: 791966096
Należy go podać we wniosku o założenie konta:
[Obrazek: iDIieWB.png]
 
P.S. Jeżeli założysz konto z mojego polecenia, to ja także otrzymam 50 zł. Dziękuję.


50 zł za założenie konta w PKO BP! - Majka - 05-10-2017 07:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.