Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grzybiasta kraina Pyczarki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grzybiasta kraina Pyczarki (/Temat-Grzybiasta-kraina-Pyczarki-116836)



Grzybiasta kraina Pyczarki - Pyczarka - 28-06-2015 23:47




Jestem Pyczarka, część z was może mnie kojarzy, ponieważ prowadziłem wcześniej już swój dziennik PPA/SMS, jednak zaprzestałem jego prowadzenia. Tymi sposobami dalej zarabiam, jednak postanowiłem zając się czymś nowym na boku.

Jako, że gram w grę która w Polsce nabiera co raz większej popularności, za sprawą polskiej drużyny na scenie e-sportowej, chcę również zająć się obstawianiem.

Oglądam streamy z turniejów, dokonuję analiz i na tej podstawie stawiam bety. Po dzisiejszej wygranej Envyus z NiP, przy wielkich oddsach na korzyść NV, dorobiłem się paru skinów i zamierzam przysiąść przy tym bardziej.

Do tej pory z jakiegoś małego skina za 0.05$ zarobiłem około 2$

Aktualny kapitał:

Dostępny:
[Obrazek: e7g4se.jpg]



Zabetowany:
[Obrazek: tzs84w.jpg]


Aktualny bet TSM vs Navi. Do tej pory BO1 tych dwóch drużyn wygrywało TSM. Ogólnie ciężko wytypować tutaj zwycięzce, ponieważ przy wygranej do 1 może wszystko się zdarzyć, stąd taki mały bet i na drużynę z większymi oddsami. Nie lubie takich meczy, bo to w sumie jest rzut monetą ale mam wrażenie, ze Na'vi weźmie się do roboty i pokaże, że jest w stanie zagrozić TSM. Mapa to Overpass, które obie drużyny potrafią bardzo dobrze grać.

Skład:

TSM: device, dupreeh, karrigan, Xyp9x, cajunb
Na'Vi: seized, Edward, Zeus, flamie, GuardiaN


Grzybiasta kraina Pyczarki - Hybrid1990 - 04-12-2019 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.