Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca (/Temat-Pablo1878-nieuczciwy-sprzedawca-116828)

Strony: 1 2 3


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - bodorek - 28-06-2015 22:56

Cytat: W czerwca pomiędzy 1 a 20 czerwca na pewno nie dostałem Twojej wiadomości.

Zgadzam się Smile Pierwsza wiadomość PW poszła po tym, jak odezwałem się w Twoim temacie, tj. 24 czerwca. Co nie zmienia faktu, że sam stwierdziłeś, że mimo braku winy po mojej stronie, to niestety "nie będziesz w stanie mi pomóc"

[Obrazek: out.php?i=1005689_5.png]
[Obrazek: out.php?i=1005681_2.png]


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Mercz - 28-06-2015 22:56

Co nie zmienia faktu, ze zostali oszukani oboje.


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Pablo1878 - 28-06-2015 22:59

(28-06-2015 22:56)bodorek napisał(a):  
Cytat: W czerwca pomiędzy 1 a 20 czerwca na pewno nie dostałem Twojej wiadomości.

Zgadzam się Smile Pierwsza wiadomość PW poszła po tym, jak odezwałem się w Twoim temacie, tj. 24 czerwca. Co nie zmienia faktu, że sam stwierdziłeś, że mimo braku winy po mojej stronie, to niestety "nie będziesz w stanie mi pomóc"

[Obrazek: out.php?i=1005689_5.png]
[Obrazek: out.php?i=1005681_2.png]


Nie napisałem, że z Twojej winy Ci nie pomogę. Po prostu nie mam tych starterów bo je wyrzuciłem jakiś czas temu.


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - bodorek - 28-06-2015 23:04

Rozumiem, ale jak dla mnie to troszkę nielogiczne podejście do mnie jako do klienta. Bo skąd wiedziałeś, że już się nie przydadzą? Ja ogólem otworzyłem ten temat, ponieważ naprawdę mam ciekawsze zajęcia, niż ciągnięcie Cię za język do odpowiedzi. Sądzę, że jeśli bym nie otworzył tego tematu i nie ciągnął Cie przy odpowiedziach, to tak naprawdę bym był mocno olany i by Ci nie zależało. Poza tym, na PW mi odpowiedziałeś, ale sam rozwiązania problemu nie zaproponowałeś w żadnej mierze, a mi się nie chce bawić w kotka i myszkę.


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Pablo1878 - 28-06-2015 23:08

(28-06-2015 23:04)bodorek napisał(a):  Rozumiem, ale jak dla mnie to troszkę nielogiczne podejście do mnie jako do klienta. Bo skąd wiedziałeś, że już się nie przydadzą? Ja ogólem otworzyłem ten temat, ponieważ naprawdę mam ciekawsze zajęcia, niż ciągnięcie Cię za język do odpowiedzi. Sądzę, że jeśli bym nie otworzył tego tematu i nie ciągnął Cie przy odpowiedziach, to tak naprawdę bym był mocno olany i by Ci nie zależało. Poza tym, na PW mi odpowiedziałeś, ale sam rozwiązania problemu nie zaproponowałeś w żadnej mierze, a mi się nie chce bawić w kotka i myszkę.

Stwierdziłem, że skoro nikt nie pisze to nie są mi już one potrzebne. Dlatego je wyrzuciłem. Może i popełniłem błąd ale za błędy się płaci. No cóż, stało się.


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - bodorek - 28-06-2015 23:09

(28-06-2015 23:08)Pablo1878 napisał(a):  
(28-06-2015 23:04)bodorek napisał(a):  Rozumiem, ale jak dla mnie to troszkę nielogiczne podejście do mnie jako do klienta. Bo skąd wiedziałeś, że już się nie przydadzą? Ja ogólem otworzyłem ten temat, ponieważ naprawdę mam ciekawsze zajęcia, niż ciągnięcie Cię za język do odpowiedzi. Sądzę, że jeśli bym nie otworzył tego tematu i nie ciągnął Cie przy odpowiedziach, to tak naprawdę bym był mocno olany i by Ci nie zależało. Poza tym, na PW mi odpowiedziałeś, ale sam rozwiązania problemu nie zaproponowałeś w żadnej mierze, a mi się nie chce bawić w kotka i myszkę.

Stwierdziłem, że skoro nikt nie pisze to nie są mi już one potrzebne. Dlatego je wyrzuciłem. Może i popełniłem błąd ale za błędy się płaci. No cóż, stało się.

No widzisz, jak chcesz to potrafisz, jak to ładnie nazwałeś "za błędy się płaci" Big Grin Tylko skoro się płaci i to nie jest moja wina, to wyjdź do mnie z ręką i zaproponuj coś logicznego, zamiast jedynie zaspokajać moją potrzebę odpowiedzi na zapytania Wink


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Mercz - 28-06-2015 23:10

Czemu bodorek ma płacić za Twój błąd?


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Pablo1878 - 28-06-2015 23:11

(28-06-2015 23:09)bodorek napisał(a):  
(28-06-2015 23:08)Pablo1878 napisał(a):  
(28-06-2015 23:04)bodorek napisał(a):  Rozumiem, ale jak dla mnie to troszkę nielogiczne podejście do mnie jako do klienta. Bo skąd wiedziałeś, że już się nie przydadzą? Ja ogólem otworzyłem ten temat, ponieważ naprawdę mam ciekawsze zajęcia, niż ciągnięcie Cię za język do odpowiedzi. Sądzę, że jeśli bym nie otworzył tego tematu i nie ciągnął Cie przy odpowiedziach, to tak naprawdę bym był mocno olany i by Ci nie zależało. Poza tym, na PW mi odpowiedziałeś, ale sam rozwiązania problemu nie zaproponowałeś w żadnej mierze, a mi się nie chce bawić w kotka i myszkę.

Stwierdziłem, że skoro nikt nie pisze to nie są mi już one potrzebne. Dlatego je wyrzuciłem. Może i popełniłem błąd ale za błędy się płaci. No cóż, stało się.

No widzisz, jak chcesz to potrafisz, jak to ładnie nazwałeś "za błędy się płaci" Big Grin Tylko skoro się płaci i to nie jest moja wina, to wyjdź do mnie z ręką i zaproponuj coś logicznego, zamiast jedynie zaspokajać moją potrzebę odpowiedzi na zapytania Wink

Dzisiaj się odezwę w popołudniu to rozwiążemy jakoś ten problem. Zaraz jeszcze napiszę do Ciebie PW.

(28-06-2015 23:10)Mercz napisał(a):  Czemu bodorek ma płacić za Twój błąd?

Nigdzie nie napisałem, że to bodorek płaci za moje błędy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania @[mercz]. A jeżeli wnioskujesz, że to on płaci to się grubo mylisz.


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - bodorek - 28-06-2015 23:13

Cytat: Dzisiaj się odezwę w popołudniu to rozwiążemy jakoś ten problem. Zaraz jeszcze napiszę do Ciebie PW.

Pozostaję do usług Smile Dam znać jak przebiegły rozmowy


RE: Pablo1878 - nieuczciwy sprzedawca - Pablo1878 - 28-06-2015 23:16

PW napisane.