Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ucieczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ucieczka (/Temat-Ucieczka-116826)

Strony: 1 2


Ucieczka - MarauDuder - 28-06-2015 21:37

Witam,chciałbym przedstawić swój sposób na efektywne zarabianie(na wstępie zaznaczam:nie jestem rasistą,wskazałem czarną rasę ze względu na to,że w afryce wciąż roi się od wiosek które cierpią głód i pragnienie)
Otóż plan wygląda następująco:pobieramy potężną pożyczkę,kupujemy helikopter,wylatujemy gdzieś daleko na jakieś afrykańskie odludzie wraz z zapasami żywności i wody,odnajdujemy wioskę czarnoskórych,karmimy ich by nam służyli,jako,że afryka jest obfita w różnego rodzaju złoża złota tudzież diamentów,dobrze rozwinięta grupa robotników po pewnym czasie wydobędzie dla nas conieco minerałów,które można ewentualnie opchnąć,uzbroić swoją armię,wybudować dom marzeń,budować z czasem potężne plantacje,żywić coraz bardziej rozwijający się lud,panować nim niepodzielnie i żyć bez obaw o napad ze strony banków.


RE: Ucieczka - DzejkobPL - 28-06-2015 21:40

[Obrazek: no-tera-to-dojebales-pl-000000]

beka beka beka


RE: Ucieczka - Damkofr - 28-06-2015 21:41

Przypomniało mi się "Jądro ciemności" ze szkoły Big Grin


RE: Ucieczka - mucios - 28-06-2015 21:42

Że ja na to nie wpadłem, tylko zarabiam sobie powolutku na Subach Tongue beka beka


RE: Ucieczka - Pasza dla konia - 28-06-2015 21:43

Co żeś ćpał ? Lol


RE: Ucieczka - swidz - 28-06-2015 21:55

Wchodze w to


RE: Ucieczka - domin_dz - 28-06-2015 21:57

Na taki biznesplan pójdzie nie jeden inwestor. Jak ty na to wpadłeś to ja nie wiem...


RE: Ucieczka - Meloman - 28-06-2015 21:58

Najlepszy sposób na zarobek jaki się dotychczas pojawił na forum, gdzie mam przelać pieniądze?


RE: Ucieczka - MaLiN - 28-06-2015 22:00

Prędzej Cię zjedzą niż Ty ich wykarmisz Rolleyes


/do kosza


RE: Ucieczka - twardy - 28-06-2015 22:02

Polska -> Afryka -> pozniej jakis azyl, Włochy czy UK Big Grin