Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal zablokowane kilka kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal zablokowane kilka kont (/Temat-Paypal-zablokowane-kilka-kont-116815)



Paypal zablokowane kilka kont - siemasz - 28-06-2015 19:51

Przypomniałem sobie o kilku kontach na paypalu, które mi zablokowali 3 lata temu. Na każdym z nich jest jakieś 20-30 złotych. Problem w tym, że są na fikcyjne dane typu Ferdynand Kiepski więc nie da się ich zweryfikować.
Jest może jakaś opcja, żeby wypłacić z nich tę kasę i zamknąć te konta? Najlepiej na mój zweryfikowany paypal, bo o ile wiem jest limit, że konto bankowe może być przypisane tylko do jednego konta pp.


RE: Paypal zablokowane kilka kont - Mercz - 28-06-2015 19:54

Zadzwon do supportu.


RE: Paypal zablokowane kilka kont - marcel_kk - 28-06-2015 19:57

Niezweryfikowane konta do tego na fake dane... przepadło.


RE: Paypal zablokowane kilka kont - dmm11 - 29-06-2015 09:29

Ja miałem 400zł na zablokowanym koncie z fake danymi. Dzwoniłem do nich chyba z 20 razy. Ostatecznie przelali pieniądze z tamtego konta na inne, które im podałem. Trwało to kilka miesięcy, więc nie wiem czy warto walczyć o małe kwoty na kilku kontach.


RE: Paypal zablokowane kilka kont - Critical - 29-06-2015 14:07

Trochę nie rozumiem dlaczego zakładać kilka kont i w dodatku na nieprawdziwe dane. Nie można było założyć jednego konta na prawdziwe dane, zweryfikować i korzystać w spokoju?

Gdy ktoś ma niezweryfikowane konto i korzysta to odradzam przelewać większe pieniądze bo mogą zamrozić środki na dłuższy czas - wiem po sobie bo mi tak kiedyś zrobili także uprzedzam


RE: Paypal zablokowane kilka kont - AnnaKa - 30-06-2015 02:17

Jak pieniądze są zamrożone należy zadzwonić do supportu przeważnie miła Pani odbiera Heart
Ładnie z nią należy porozmawiać i wiem że dobrze to wpływa na przyspieszenie różnych sytuacji aczkolwiek w tej sytuacji nic niestety nie wskórasz bo równie dobrze mógłbym ja zadzwonić powiedzieć że te konta są moje i mogą do mnie przeleć te pieniądze. Rozumiesz o co chodzi? Chyba że przedstawisz dowody iż zablokowane konta są Twoje.


RE: Paypal zablokowane kilka kont - mikiniki - 30-06-2015 05:59

Dla pocieszenia powiem Ci, że mi na fake koncie na PP przepadło 1100zł Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Paypal zablokowane kilka kont - Critical - 30-06-2015 07:54

@[mikiniki] Dla ciebie te 1100 zł to jak 110 zł dla zwykłego użytkownika