Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub SMS czy premium SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub SMS czy premium SMS? (/Temat-Sub-SMS-czy-premium-SMS-116772)



Sub SMS czy premium SMS? - RoyMaster - 28-06-2015 10:20

Witam, co lepiej reklamować, w co ludzie lepiej klikają w Sub SMS czy Premium SMS?


RE: Sub SMS czy premium SMS? - Mercz - 28-06-2015 10:23

Premium sms u mnie lepiej wypadal.


RE: Sub SMS czy premium SMS? - full2000 - 28-06-2015 10:26

Klikają tak samo. U mnie Suby dużo lepiej konwertują.


RE: Sub SMS czy premium SMS? - xomod123 - 28-06-2015 14:03

Premium SMS moim zdaniem lepiej, bo nie ma stopki Smile


RE: Sub SMS czy premium SMS? - Kiljan - 28-06-2015 14:06

Najlepiej jest przetestować co wypada we własnym przypadku najlepiej.
@up stopka w jednym i w drugim przypadku wyglada podobnie i musi być.


RE: Sub SMS czy premium SMS? - Voldir - 28-06-2015 22:08

(28-06-2015 14:03)xomod123 napisał(a):  Premium SMS moim zdaniem lepiej, bo nie ma stopki Smile

Ty, to napisałeś poważnie? facepalm
Przecież każdy program ma stopkę, bez znaczenia, czy to MT, czy M0. Ogólnie mówi się, że Premium są wiarygodniejsze, bo przeważnie człowiek myśli, że coś dostanie, gdy wyśle tego SMS'a. Poza tym zależy, to od wielu rzeczy, takich jak np:
- program
- miejsce promocji
- wiek targetu

Sam przetestuj i wyciągnij wnioski Smile


RE: Sub SMS czy premium SMS? - count765 - 28-06-2015 23:31

Chociaż z drugiej strony ludzie na SMSy też są już nastawieni bojowo Tongue

Wydaje mi się, że to zależy od programu. Coś bardziej wartościowego/ewentualnie "darmowa wersja" czegoś płatnego - lepiej Premium. A takie śmieciowe konkursy na Iphone'a albo coś to Sub.
Ja osobiście więcej zarobiłem z subów. Smile


RE: Sub SMS czy premium SMS? - xomod123 - 29-06-2015 10:16

Na Sub Aureon jak zmieniłem na premium sms, to na dole oferty nie ma stopki. Do tego w sub sms jak wpisują numer telefonu, to przychodzi sms, że będzie zabierać kasę, co odstrasza ludzi.


RE: Sub SMS czy premium SMS? - Voldir - 29-06-2015 10:37

Wybacz, ale pociskasz jakieś głupoty. Nie może w 1 programie na subach być stopka, a po zmianie na Premium już nie. Informacja o kosztach ma być zawarta w przypadku obu modeli płatności. Z pewnością nie dot. to tego samego programu. Regulamin w innym programie jest pewnie blokowany przez Adblock zgodnie z prawem. Kiedyś jak testowałem eforsę, czy LM, to nie było żadnych kosztów w T-mobile.


RE: Sub SMS czy premium SMS? - xomod123 - 30-06-2015 18:50

Rzeczywiście, wyłączyłem Adblocka i stopka się pojawiła. Ogromnie przepraszam za wprowadzenie w błąd.