Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? (/Temat-Czy-dostane-gdzies-duzy-kredyt-zarabiajac-przez-internet-116764)



Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - Dean Ambrose - 28-06-2015 07:17

Witam. Temat zakładam tutaj, ponieważ, jest to jedyny dział, który może pasować do mojego pytania.

Czy zarabiając w internecie, da radę gdzieś wziąć większy kredyt?

Zarabiam na subach/premium sms, jedyne co mam, to pit z rozliczeń z 2014.

Potrzebuję wziąć 20tyś (minimum na 2 lata), a zarabiam między 4-5k/m.

Czy myślicie, że gdziekolwiek dostał bym takie pieniądze? Banki oczywiście odpadają.



Poprosiłbym o przeniesieniu tematu do: http://zarabiam.com/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - djram - 28-06-2015 07:29

Dlaczego banki odpadają ?

Jeśli takie pieniądze zarabiasz długi czas i są to stabilne kwoty, to kredyt dostaniesz jak najbardziej. Nie pamiętam jaki to bank był, ale gadałem z konsultantem i mówiłem mu, że taka sprawa zarabiam przez neta... Kazał wyciągi z kilku ostatnich miesięcy wziąć ze sobą .


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - Dean Ambrose - 28-06-2015 07:43

Na wyciąg jest tylko z eurobanku, ale byłem u nich, pytałem i mówią, że jakąkolwiek umowę trzeba mieć.


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - prelude - 28-06-2015 08:46

są normalnie oferty banków, które opierają się na rozliczeniu za rok poprzedni, natomiast jak bank na podstawie wielomiesiecznych wpływów na rachunek nie jest w stanie zaoferować Ci kredytu....to zmień bank:] przy takim ruchu na koncie w mbanku dostalbyś te 20k odnawialnego od reki bez wychodzenia z domu jak mysle :]


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - Dean Ambrose - 28-06-2015 09:27

Mam w WBK i nic takiego mi nie zaoferowali. Próbowałem online jak i w ich placówce. Jak teraz zmienię bank, to znowu będę musiał czekać kilka miesięcy, aż ta historia mi się utworzy. Także szukam czegoś pomiędzy.


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - bartheez - 28-06-2015 11:05

Polecam T-mobile Bankowe, zarabiam troszkę mniej niż ty, ale średnio raz w miesiącu dzwonią do mnie, że mogę sobie pożyczkę /kredyt wziąć do 20tys bez większych formalności więc to byłaby dobra oferta dla Ciebie Smile


RE: Czy dostanę gdzieś duży kredyt zarabiając przez internet? - luksza95 - 28-06-2015 15:25

Dzwonić dzwonią, ale to telemarketerzy - nie analitycy Smile

Jeżeli twój bank nie zaoferuje tobie niczego bez dokumentów na podstawie obrotów na koncie, to bez umowy/DG nic nigdzie nie dostaniesz.

Podaj wiek (może być na PW) i czy masz jakąś historię kredytową. Powiem Ci, czy jest szansa na cokolwiek po założeniu DG na start.