Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! (/Temat-WymianaSMS-Wymieniaj-SMS-na-pieniadze-116758)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 27-06-2015 23:18

Witam!

Mam zaszczyt zaprezentować Wam kolejny serwis który został uruchomiony dzięki projektowi LucreLab.com !

Serwis WymianaSMS pozwala na przelew środków z telefonu na konto bankowe.

Wypłacić można poprzez: PRZELEW ZWYKŁY, PRZELEW NATYCHMIASTOWY, PAYPAL, PAYSAFECARD, PLAYSTATION, XBOX, DOŁADOWANIA DO TELEFONÓW!

Od każdej wypłaty użytkownika zarejestrowanego się z Twojego linku polecającego dodamy 10% do Twojego konta!

Dostępnych jest 10 stawek wymiany, poniżej przedstawiam poglądowo 2:

[Obrazek: 2r2ympi.png]

link do programu: http://wymianasms.pl/

mój reflink: http://wymianasms.pl/?ref=22/


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - marcel_kk - 28-06-2015 08:59

1 konto = 1 numer tela


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - MoveR28 - 28-06-2015 09:20

Czyli nie można z kilku telefonów esów wysyłać?


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Rav656 - 28-06-2015 10:18

Strona wygląda jakoś biednie...


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 28-06-2015 12:33

Strona nie ma wygladać jakos super bajerancko tylko działać. A biorąc pod uwage wczesniejsze biznesy spółki MIX Holding LTD. tutaj także wszystko będzie działac bez żarzutu , a ponadto jak się dowiedziałem mają najniższe stawki na tego typu usługę w Polsce.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Rav656 - 29-06-2015 13:48

Mix holding? To nie Ci od Mixsuba? Ci co podpieprzyli programy karczowi? Big Grin


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - misiek666 - 29-06-2015 14:00

Mam juz u nich konto i po wyslaniu sms z roznych tel mam na koncie 15zl.brakuje mi jeszcze 5zl zeby zamienic ja karte paysafecard


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Haxite - 29-06-2015 14:00

Koszt sms: 4,92
Dostanę: 1,60

Raczej tego nie widzę. Jeśli o mnie chodzi to uważam iż jest to mało opłacalne dla wysyłającego smsa.
Wolę przeznaczyć te środki na coś bardziej pożytecznego. Sam nie wiem na co jeszcze bo już sumkę mam i nie wiem co z tym zrobić :-|


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 29-06-2015 14:08

Operator zabiera 50% stąd takie stawki Smile To najprostsza droga do wymienienia środków z komórki na PayPal, bank, doładowanie... itp


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 30-06-2015 11:40

Z informacji uzyskanych od własciciela wiem, ze serwis dokonał już 67 wymian i zarobił 328zł! w ciagu jednego dnia jego istnienia, więc potencjał ma wbrew temu co by sie wydawało na początku. Zapotrzebowanie na tego typu usługi jest w Polsce znaczne wzłaszcza dla posiadaczy tzw. "mixów" gdzie obowiazek co miesiecznego doładowywania konta powoduje zaleganie duzych kwot do wykorzystania na rozmowy.