Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reszka - naciągacz - odbija konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Reszka - naciągacz - odbija konta (/Temat-Reszka-naciagacz-odbija-konta-116733)

Strony: 1 2


Reszka - naciągacz - odbija konta - wydra87 - 27-06-2015 13:03

@[Reszka] - wczoraj kupiłem od gościa konto fb (ogłaszał się na forum)
Zrobiłem mu przelew na PP 15 zł (tak jak sobie życzył za konto).
Konwersacja przebiegała na GG - Jak widać po screenach podał mi namiary na konto. Po zalogowaniu się na kupione konto szybko zmieniłem adres email i hasło.
Nie zmieniłem natomiast numeru telefonu bo nie miałem jeszcze gotowej startówki - wiem, że to mój błąd, ale nie zmienia to faktu, że gość mnie oszukał i odbił mi konto wykorzystując podany przez siebie numer do weryfikacji.

PRZESTRZEGAM PRZED TRANSAKCJAMI Z TYM GOŚCIEM!


[Obrazek: reszka0.jpg]


[Obrazek: reszka1.jpg]


[Obrazek: reszka2.jpg]



[Obrazek: reszka4.jpg]



[Obrazek: reszka5.jpg]



[Obrazek: reszka6.jpg]


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - selfie - 27-06-2015 13:05

Może trochę wypił (Patrząc po piśmie na gg) i konta mu się pomyliły Jerk


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - ScroX - 27-06-2015 13:06

@[Reszka] Czekamy na wyjaśnienia Wink


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - Mercz - 27-06-2015 13:33

Może jakieś nieporozumienie Wink


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - Reszka - 27-06-2015 15:32

No przyznaje że to moja sprawka, nie zaznaczyłem i kupujący zgłosił złe hasło myślałem że ktoś Mi podpieprzył konto Big Grin
Mogłeś najpierw zapytać i sobie darować słownik epitetów na gg zorientował bym się w domu.
No i czekam na twoją decyzje narwańcu ? Big Grin


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - wydra87 - 27-06-2015 15:52

Oddaj pieniądze na PP.


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - milosz998 - 27-06-2015 15:59

Nie chce nic mówić, ale sam straciłem konto, które zakupiłem u tego kolegi. Miałem go miesiąc, nagle po miesiącu dane zmienione, fotki zmienione, z konta poleciał jakiś spam i elo. Może i mój błąd że hasła nie zmieniłem, ale hasło miałem tylko ja i sprzedający. Konto było tanie, ale czas, który w nie włożyłem jest bezcenny, bo nie lubię dodawać od razu 100 grupy i tysiaca postów i znajomych, tylko robię to stopniowo, powoli, tak by wszystko było w jak najlepszym porządku.


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - dmm11 - 27-06-2015 16:08

A ja polecam reszkę kupione około 30 kont i jest z nimi wszystko okej.


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - twnt22 - 27-06-2015 16:23

Robiłem wiele transakcji z Reszką. Zawsze wszystko było dobrze. Pewnie jakaś pomyłka.


RE: Reszka - naciągacz - odbija konta - Reszka - 27-06-2015 17:05

Z wydrą pomyliłem się przyznaje nie zaznaczyłem sprzedałem konto, klient zgłosił że złe hasło to odzyskałem i zabezpieczyłem numerem cała historia. To było pare godzin później, pomyłka mój błąd.

Ty miłosz z tego co pamiętam kupiłeś konto za 7 zł potroiłeś jego wartość jak sam mówiłeś Nie miesiąc tylko dwa czy trzy miesiące nawet je miałeś, zdaje się że wspominałeś że hasło jednak zmieniałeś. Jak sam możesz sprawdzić pewnie jest dalej zablokowane i nic się na nim nie dzieje.
Nie tak rzadko wcale zdarza się że niektórzy próbują naciągać na konta kupuje spamuje a potem niby coś się z nim stało, osoba logowała się dopiero teraz a po sprawdzeniu wychodzi że coś się jednak na tych kontach działo i to nie mało. Nie podejrzewam ciebie miłosz o wyłudzenie, ale nic ci nie dam bo twojego konta nie ruszałem!

Wydrze mogę oddać hajs za konto lub dać takie samo jego wybór ? Oddałem hajs
Do kupujących Smile

Na moją obronę bo dziś wyraźnie pechowy dzień się trafił mogę powiedzieć że muszę klientowi któremu wydry konto dałem i wydrze oddać konta lub hajs a to = straty. Niektórym osobom na tym forum naprawdę sporo kont i nie tylko sprzedaje i nie zależy mi na takich tematach uwierzcie, one oznaczają straty i kto jest winny przestaje mieć znaczenie Sad