Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny (/Temat-Zainwestuj-w-projekt-5-zysku-w-72godziny-116732)

Strony: 1 2


Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - dareo0045 - 27-06-2015 12:27

Witam serdecznie.
Postanowiłem założyć jednorazowy projekt dla inwestorów.
Zysk 5% w 72 godziny,czyli ogólnie rzeczbiorąc zwrot inwestycji+5% zysku na czystko w 3dni.
Nie mam zamiaru obiecywać gruszek na wierzbie.
Biorę pod uwagę realne zyski z projektu bez żadnego ryzyka.
Plan 3dniowy to tak naprawde nieco dłuższy plan.
Chetni inwestorzy zgłaszają się w wątku natomiast ważniejsze sprawy typu podanie swoich danych oraz sumy inwestycji prosiłbym na pw lub gg.
Moment zgłaszania się do inwestycji oraz wpłata na konto nie rozpoczyna automatycznie planu.
O starcie 3 -dniowego planu poinformuje inwestorów w temacie.Od czasu gdy rozpoczne 3-dniowy plan ,każdy inwestujący po upływie 72godzin otrzyma 105% inwestycji.
Inwestycje od 10zł do 100zł.


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - szyweg - 27-06-2015 14:09

Hmm a jak otwierałeś ten temat było 10%... Coś mi tu nie gra Xpokerface


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Shadow271 - 27-06-2015 14:34

Da rade inwestowac przez przelew bankowy?

Wysłane z mojego LG-D605


Odp: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - dareo0045 - 27-06-2015 14:35

hmmmm...
Doszedłem do wniosku że na mój pierwszy tego typu temat nie będę ryzykował.


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - rachman - 27-06-2015 19:06

Cytat:bez żadnego ryzyka
Inwestycja =/= bez ryzyka.
Co to za inwestycja w której nie ma ryzyka? Opisz coś więcej. Jakie masz doświadczenia itd. Ile razy można inwestować, czy też to 1 razowa zabawa?


Odp: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - dareo0045 - 28-06-2015 08:02

Jest to jednorazowa inwestycja .Po zakończeniu wkład +5% zysków jest zwracane inwestującym.
A jeżeli chodzi o to czy to jednorazowe,to raczej nie.Myśle że w granicach od 3 do 5 takich inwestycji w ciągu miesiąca.Pieniądze inwestujących obracam w pewnych i sprawdzonych punktach.W ciągu tych 3 dni inwestycyjnych robie z wkładu minimum 105% i zwracam.Więcej nie ma co się rozpisywać.Punkty w których obracałbym kase śledzę od 8 miesięcy.Włożyłem troche swojej kasy dla testu i wyszło wszystko pozytywnie.
A jeżeli chodzi o doświadczenie to powiem że narazie obracalem tylko swoją kasą i nie było żadnych minusów.
Minus jest tylko taki,że takie 3-dniowe inwestycje mogą być tylko 3,4 lub 5 razy w miesiącu.Wszystko zależy od pogody.Big Grin


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Fricooo - 28-06-2015 08:12

Przeciez wczoraj napisales, ze:
(27-06-2015 20:40)dareo0045 napisał(a):  Pozdrawiam i proszę o zamknięcie wszystkich moich tematów co do jednego.
Właśnie przeniosłem się na inne forum,gdzie nie buszują knąbrne cwaniaczki.
Żegnam i nie pozdrawiam.Tongue



Odp: RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - dareo0045 - 28-06-2015 08:26

(28-06-2015 08:12)Fricooo napisał(a):  Przeciez wczoraj napisales, ze:
(27-06-2015 20:40)dareo0045 napisał(a):  Pozdrawiam i proszę o zamknięcie wszystkich moich tematów co do jednego.
Właśnie przeniosłem się na inne forum,gdzie nie buszują knąbrne cwaniaczki.
Żegnam i nie pozdrawiam.Tongue

Fricooo chyba pomyliłeś wątki.Angel

ps.
Wracając do inwestycji to chciałbym poinformować o nadchodzącym planie,który prawdopodobnie ruszy między od 29 czerwca - a 4 lipca 2015.Aby plan mógł ruszyć potrzeba zebrać minimum 1000 zeta,także chętnych zapraszam.
Pozdrawiam.


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Fricooo - 28-06-2015 08:39

Nie pomylilem Tongue Piszesz ze opuszczasz to forum, stawiasz uzytkownikow w negatywnym swietle, a jednak tworzysz temat, aby zainwestowac nasze pieniadze? Troche dziwnie to wyglada. Jaka pewnosc ze w ciagu kilku dni znowu Ci sie cos nie spodoba i mozrmy zostac bez niczego?


Odp: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - dareo0045 - 28-06-2015 09:04

Tamto dotyczyło zamknięcia wątku(za co przepraszam,byc może źle odebralem), a ten temat rozpoczełem wcześniej.
Moge udostępnić swoje dane jakby co.To nie jest tak do końca ,że nie ma ryzyka.Jeśli chodzi o inwestycje użytkowników to tu raczej nie ma ryzyka.Ryzyko jest tylko do uzbierania tych 5% zysku na czysto.Oczywiście to juz mój problem i biore to na siebie.Może być też tak że w ciągu tych 3dni zrobi się 110 lub 115% wtedy poinformuje inwestorów o większym zysku.