Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ (/Temat-Potrzebujesz-moze-czegos-w-Playu-116730)

Strony: 1 2


Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - supercola - 27-06-2015 11:03

Siemanko Tongue
Chciałbym się was spytać czy potrzebujecie może czegoś w Playu ? :> Tak... Telemarketer się odzywa Big Grin Mamy bardzo korzystne warunki, nie dostępne w salonie u operatora (No to oczywiście!) więc jakby komuś się kończyła umowa do 3 miesięcy, bo można aktywować umowę, nie płacić do końca swojej i dopiero później zacząć płacić za tą nową to pisać na PW xD Polecam ofertę Rodzina! :3 Są zajebiste warunki jeśli macie 3 karty do zarejestrowania i macie oczywiście na każdej nielimitowane rozmowy + gratis karta 10GB z internetem :3 Oczywiście są jeszcze pewne gratisy do tego :> Noo, noo rozpisałem się z swoją ofertą xD Także Mixy również są korzystne, nawet te za 30 ! Tongue Pisać jak coś, dziękuje za uwagę, Pozdrawiam ^^


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - Meloman - 27-06-2015 11:41

Odezwij się do mnie na GG: 42749646, mam pytanie Big Grin


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - julkan - 28-06-2015 13:32

pisz na pv jak aktualne


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - vojtec - 28-06-2015 17:52

"Korzystne MIXy" - to znaczy, że lepszy tel., mniej doładowań czy może jeszcze coś innego? Zastanawiałem się nad przejściem do Play ale poza abonamentem nie ma dobrej oferty...


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - Styler - 28-06-2015 18:00

Także dowiedzieliśmy się jakie to wszystko jest "korzystne" Big Grin


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - vojtec - 28-06-2015 18:45

Wiesz coś czego nie wiem ja?


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - Garownik - 28-06-2015 18:53

@[supercola] tak super wszystko fajnie, ale jak się chce wziąć telefon to płacisz przy podpisaniu umowy i każdego miesiąca dodatkowo po jakieś 20zł do każdego telefonu. Więc tak nie koloryzuj tego Play.


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - rachman - 28-06-2015 19:13

Mam w playu abonament 9zł. Wszystko za darmo w play, do tego 250 sms do wszystkich. Masz coś w tej cenie lepszego?


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - DzejkobPL - 28-06-2015 19:34

@up: Aktualnie w Play na kartę jest stan darmowy, gdzie za darmo mamy smsy i polaczenia w sieci. Smile


RE: Potrzebujesz może czegoś w Playu ? ^^ - supercola - 29-06-2015 22:51

(28-06-2015 18:53)Garownik napisał(a):  @[supercola] tak super wszystko fajnie, ale jak się chce wziąć telefon to płacisz przy podpisaniu umowy i każdego miesiąca dodatkowo po jakieś 20zł do każdego telefonu. Więc tak nie koloryzuj tego Play.

Nie do końca Smile W mixie nic, to 20zł więcej jest przy formule rodzina - A tam jest bardzo korzystna opcja - więc nie masz nic do zarzucenia Smile

Jedna osoba z forum wzięła - myślę, że będzie zadowolona ! Smile
Oraz również możecie pisać do mnie na GG : 54516028 ! Smile Zapraszam ! Smile