Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
panterka90 - naciągaczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: panterka90 - naciągaczka (/Temat-panterka90-naciagaczka-116725)

Strony: 1 2 3


RE: panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 22-09-2015 13:11

Niestety jak to w przysłowiu : dobry zwyczaj nie pożyczaj .Odzyskanie pieniędzy wiąże się z dużo wyższymi kosztami niż się spodziewałem. Mam nauczkę. Użytkownik @[panterka90] nie oddała pieniędzy.Tak więc oszukała mnie i kilku innych użytkowników.Jest ona nie uczciwa, przestrzegam przed "xyz" .
Nr konta : xyz .
Proszę o zbanowanie konta tego użytkownika. Chyba, że nie należy jej się ban, w takim razie sorki Big Grin .
I do zamknięcia temat Wink


RE: panterka90 - naciągaczka - ShuQi - 22-09-2015 14:11

Coś z tym ode mnie kombinowałeś?


RE: panterka90 - naciągaczka - mikuss - 22-09-2015 14:15

@[piotrekprorok] w związku z powyższym panterka powinna otrzymać ban


RE: panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 12-03-2016 13:33

Kasa odzyskana 6 miesięcy impreza .



Wiem, że nie oddała kilku osobom pieniędzy. Jeśli ktoś chce odzyskać kasę zapraszam na PW.

Temat do Zamknięcia.

2


RE: panterka90 - naciągaczka - speed664 - 15-04-2020 23:50

Zobaczyłem w google ten temat, a że piszę troszkę z tą osobą ( oszustką Pauliną, dawny nick na showup.tv kosmonautka90, ja _tu_tylko _pacze, dawny numer telefonu 724 483 449, dawny numer GG 46864337 ).specjalność : Wyłudzanie kasy , oszustwa, pokazy xxx za kase xd, naciąganie xd. Mam ją na skypie , ale pisze tylko jak chce kasy pożyczyć na wieczne oddanie , bo potem się nie odzywa, podaje różne numery kont bankowych xd . Eh ta Paulina - zakłamana dziewczyna hehe SmileHuh